TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Abdülhey(Kenan Çoban) yazete.com canlı yayınında samimi itiraflarda bulundu.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun sevilen oyuncusu Abdülhey(Kenan Çoban) önceki gün yazete.com'da canlı yayın konuğu oldu. Hayranlarının büyük ilgisi karşısında gelen sorulara samimi cevaplar veren Çoban, dizide Polat'ın Memati ile kendisini affedip affetmediğini bilmediğini söyledi. "İskender’den kurtulduk Ersoy geldi" diyen Çoban, "İşler karıştı umarım Ersoy başımıza fazla iş açmaz" şeklinde konuştu.

İşte Kenan Çoban'ın sorulara verdiği cevaplar:

Kurtlar Vadisi'ne nasıl girdiniz?

2003 yılında Ankara'da spor salonu işletiyordum, sonra dizi başladığında İstanbul’a geldim. 30 bölüme kadar set arkasında görev yaptım sonra kadroya girdim. Bize bir şans verildi. İnşallah başarılı olurum.

ALLAH HERKESE NASİP ETSİN

Polat Alemdar'la akraba mısınız ? Barıştınız mı ?

Barıştık mı bilmiyorum. Bu bölümü izlemedim. Akrabalığımız, Necati Şaşmaz'la, akrabalıktan öte bir ağabey-kardeş ilişkisi gibi... O benim hayatımda çok önemli, her daim örnek aldığım biri… Allah herkese böyle ağabey nasip etsin.

Gerçek hayatta bu kadar esrarengiz misiniz ?

Hayır değilim neden olayım…

Diziyi seyrediyor musunuz ? Kurtlar Vadisi ile Kurtlar Vadisi Pusu arasında fark görüyor musunuz ?

Çekimimiz olmadığı zaman televizyon karşısına geçip, sizler gibi pür dikkat izliyoruz. Kendi sahnemiz dışındakini bilmemiz mümkün değil, biz de merak ediyoruz. Fazla bir fark yok bence…

İlk oyunculuk deneyimiminiz olmasına rağmen ustalıkla rolünüzü yapıyorsunuz, bunu nasıl başarıyorsunuz ?

Ustalıktan çok, işimi seviyorum. Bana verilen işi seviyorum. Ayrıca yıllarını setlerde geçirmiş deneyimli insanların yanındayım.

En iyi arkadaşınız kim ?

Hepsiyle iyi arkadaşız iyi dostuz. Tek bir kişi yok.

BAŞKA İŞ YAPMAK İSTEMİYORUM

Şu an yaptığınız işin dışında ne yapmak isterdiniz ?

Şu an sevdiğim işi yapıyorum. Sezon sonunda dinlenme fırsatını bulursam bu işten başka iş yapmak istemiyorum.

Herkesin bildiği gibi Kurtlar Vadisi bir çok gerçeği gözler önüne seriyor, bunun etkisi ne olur ?

Günlük hayata baktığımız zaman bunları görüyoruz.

Dizide bizi neler bekliyor ?

İskender’den kurtulduk Ersoy geldi. İşler karıştı umarım fazla iş açmaz başımıza…

TEŞEKKÜR YAZISI GİRİYORDUK

Diziye ilk başladığınızda bu kadar kalıcı olacağınızı düşündünüz mü ?

Biz dizide sonunu düşünen kahraman olamaz diyoruz. Dizinin sonunda ölen karakterlere teşekkür yazısı giriyorduk, ben senaryoyu elime aldığımda önce o kısma bakıyordum.

Türkiye’nin neresindensiniz ?

Türkiye’nin her tarafından diyim. Elazığ’da doğdum. Bir çok ilde çalıştım. Boş günlerim de geziyorum.

Kurtlar Vadisi yaşamınızı nasıl etkiledi ?

Kişilik olarak dizi öncesi Kenan ile dizi sonrası Kenan arasında ne fark var… Orda dizimizi oynuyoruz. Gerçek hayatta mutlu bir şekilde hayatımızı sürdürüyoruz.

Dizi de ölseniz ne hissederdiniz ?

Tabi ki üzülürüm. 8 senelik, sezonluk bir birlikteliğimiz var. Üzülürüm ama yeni bir proje olursa neden olmasın.

FUTBOLCU OLMAK İSTERDİM

Tiyatro eğitimi aldınız mı ? Oyuncu olmasaydınız ne olurdunuz ?

Tiyatro eğitimi almadım. Hayalimde futbolcu olmak vardı. Fazla sakatlandığım için futbolcu olamadım nasip oyunculuğa.

Video1 için tıklayınız

Video2 için tıklayınız

Yukarı Alt