1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

AB Batı/AB İskandinav, Doğu ServerındanTR'ye geçiş ücretsiz!


 1. Lenneth

  Lenneth rank8

  Kayıt:
  11 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  20.440
  Beğenilen Mesajlar:
  13
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Tekstil
  Şehir:
  İstanbul

  20 Haziran – 20 Temmuz tarihleri arasında AB Batı/AB İskandinav ve Doğu Sunucularından Türkiye Sunucusu’na geçişler ücretsiz olacak!


  [​IMG]


  2015 Sezonu'nda profesyonel şekilde işleyecek olan Şampiyonluk Ligi’ne katılımlar, oyun içindeki Şampiyonluk Aşaması'nın sonucuna göre belirlenecek. Bu nedenle oyuncularımızdan ve takımlardan bu süreyi iyi değerlendirmelerini istedik.

  Bu süreç boyunca pek çok takım ve oyuncudan bu ligde yer alabilmek için hesaplarını taşımak istediklerine dair bilet ve yorum aldık. Biz de sizlerden gelen bu talebi dikkate alarak, 2015 Sezonu profesyonel Şampiyonluk Ligi heyecanına dahil olabilmeniz için, 20 Haziran 00.01 – 20 Temmuz 00.01 tarihleri arasında AB Batı/AB İskandinav ve Doğu Sunucularından Türkiye Sunucusu’na geçişleri ücretsiz yapmaya karar verdik.

  Ayrıca 15 Aralık ve sonrasında RP harcayarak Türkiye’ye geçiş yapmış ve halen bu sunucuda bulunan sihirdarların harcadığı RP tutarları da hesaplarına geri yüklenecek. Bu işlem için bilet göndermenize gerek olmayacak, RP tutarı hesabınıza kampanya başlangıcından itibaren 48 saat içinde otomatik olarak geçecektir.​