- Resim Silinmiş.

Okadar Kişinin ARasından NSAıl bana YAzdı bNEde bİlmyOm Kenardan baqıyodum bi baqDım BanA YAzDı Hala şaşKınım :roll:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
sen kessen ne olurki

sende karakter yok bidefa arkımın 53 lvl charını hala vermion

53 lvl için o kadar laf yiyon

lord kesmişin ne olmuş

...

Sehzade demiş ki:
sen kessen ne olurki

lord kesmişin ne olmuş

...
o Ark ın kim Dostum senın al getir karsıma egerkı öyle bişey warda wermıyosam suratıma extraloob ailesi tükürsün laf atıyorsun ortaya ark ını getir

A

Anonymous

Guest
DareDevil demiş ki:
Sehzade demiş ki:
sen kessen ne olurki

lord kesmişin ne olmuş

...
o Ark ın kim Dostum senın al getir karsıma egerkı öyle bişey warda wermıyosam suratıma extraloob ailesi tükürsün laf atıyorsun ortaya ark ını getir
kimseye yalan attığım felan yok. arkadaşın msnsi mailto:[email protected] ekle sor.
yada bu şerefsize sor erkekse doğruyu söyler...

Beni bilen bilir. 1 seneden fazladır bu sitedeyim

Sehzade demiş ki:
DareDevil demiş ki:
Sehzade demiş ki:
sen kessen ne olurki

lord kesmişin ne olmuş

...
kimseye yalan attığım felan yok. arkadaşın msnsi mailto:[email protected] ekle sor.
yada bu şerefsize sor erkekse doğruyu söyler...

Beni bilen bilir. 1 seneden fazladır bu sitedeyim
1 senedır diyosunda ben bu char ı alalı 3 ay bile olmadı

TurkLider demiş ki:
Bende Blade char war 81 lvl Glaviemi Yapsam acaba Bowmu kara veremedm glavie charda Lord kesebiliyormus acaba Ne yapsam
87 lwl blader charım var bence soyle yap Fire 90 blade 90 bow 90 ! lıght 30 pvp de guıdl warlarda blade ıle kapıs unıqe beklerken bowla + bladedekı 73 combo ıle dıvısyon ve blade zehırlernı ısletınce elıen bowu al ve tek crıt koy yeter ! + bu ısı yapmak ıcn saglam sp gerek zaten 9d sunalr dusmeye basladı 6 7 ay 9 gap sp farm yap 6 7 ayda ınan hıc yoksa aynı yerde kas gıt bı yere gıtme kafadan 7 8 sun duser kesın !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tirtim.net... Olene kadar o canavarlarin arasindan cikmam... Sonunda tum yaratiklar olur,oyle gorurler kesenin yuzunu... 8)

jesuswan demiş ki:
Tirtim.net... Olene kadar o canavarlarin arasindan cikmam... Sonunda tum yaratiklar olur,oyle gorurler kesenin yuzunu... 8)
Ben bana yazıcagını bilsem hayatta çıkmazdım o kadar 90 int staff geldıkı dedim az kasılırım berkı bi baktım adım yazdı sans :twisted: :twisted: :twisted:

Yukarı Alt