kahpehayat demiş ki:
nat1907 demiş ki:
anlamını bilseydin darkBORN u wara davet etmezdin azuhahahaha :?!!! :?!!! :?!!!
işthe böle androit ve embesil darkBORN lü tipi ben diorum ankara o dio g.. karaa yorum sizin
android kelimesi gerçekten de bizim elemana yakışır ama embesil olduğunu sanmıyorum...
Anlamını bilmediğin kelimeler kullanma... Birde o kadar erkeksen ezik deilsen gel senle ben war yapalım... istersen o lezoyuda al bi sen gel bi o gelsin oke .... :mrgreen:

Fazla konuşma birde! Foruma çalışıyon gerçi ii böyle devam et... :mrgreen:

kahpehayat demiş ki:
dün akşam guıld war yapıcaktık ama malesef şanszılık yüzünden yapamadık ama şöle bi acaip durum vardı o gün biz TURKİYE unıonundaydık ve yrdm istedik fakat kimse gelmedi ne acaip..ve 3-4 aydır hiç sorun yaşamadığımız unıondan atıldık ne acaip değilmi... ve war günü darkBORN TURKİYE ile unıon oluo ne acaip değilmi.. ve bütün serverı toplamış olan bir darkBORN ne acaip değilmi... ve biz warı izlemeye gelicez diyen herkes darkBORN deydi helal olsun TURKİYE guıldine helal olsun böle türklere ama biz öyhinede war yapıcaktık ama şanssızlık helal olsun herculese..
_kahpehayat_ Gladiator_
7x 5x
_CRTiCaL_ _CRTiCaL_

BuNuN HeSaBı SoRuLaCaK...!!!!!
Hmmm kahvekeyfi

Ben Sana O Zaman ŞunLarı SöyLim!.. Senin Beynin Çok Ufak Ama YazıcakLarımın Bi Kısmını aLgıLıyabiLirsin HerhaLde..

Şimdi Bize Yardıma geLicekLerdi Diyorsun Demi.. LöL İnsan OnLar Benim ArkadaşLarım Bana Karşımı DurucakLar? + Bizi Uniondan AttıLar Diyorsun.. Bi DAha Diyorum LöL İnsan Demekki BizLer SizLerden Daha DeğerLimişiz...+ Diyorsunki darkBORN Bütün Server'i TopLadı.. uLen LöL İnsan Ben CriticaL guiLd'i İçinmi Çağırdım Sanıyorsun O Kadar Adamı.. Seninde Dediğin Gibi Ufacık Bi guiLd'siniz Kaç günLük GuiLdsinizKi Ben SizinLe Savaşıcam! O Savaş BeniMLe AwRiL'in Arasındaki Savaştı! Charına Savaşıcaktık! YeniLen Charını Vericekti.. Ve Ben Sadece darkBORN'la geLmeyi Düşünüyordum Ama Baktım AwRiL Nerwagus AracıLıyığLa Adam TopLuyor.. Sonrada Adam TopLamaya BaşLadım.. Ki Gücümüzüde Gördün Zaten.. Orda Sadece CriticaL guiLd'in Adı Vardı! O Savaş Leth4L Ve AwriL'in Savaşıydı guiLd Savaşı DeiL Canım anLadınmı LöL! Savaş oLmadı Ama Herkesinde biLdiği Gibi HÜKMEN Kazandım Ben!.. Ve O Charıda aLıcam Her Ne oLursa oLsun aLıcam!.. Artık Nerwagus'ta Sizin Ne OLduğunuzu Öğrendi Oda Geri ÇekiLdi! Ha Bu Arada Ben Hem Adam TopLardım Hemde Size geLicek AdamLarı Geri Caydırırdım Wink Bundada Ne Çıkar Sizde DeğerLi oLduğum!.. Bütün Server Öğrendi ReziLLiğinizi.. Ne B*k oLduğunuz Ortada Artık.. Siz Kendinizi Hiç Bir Zaman darkBORN'la Kıyaslıyamazsınız Hiç Bir Zaman Hiç Bir darkBORN'lu oLamazsınız! darkBORN BebeLerin guiLd'i deiLdir.. Sizin gibi BebeLer kaLkıp 2 günLük GuiLd Açar Sonra Sağda SoLda Car Car Car Bağırır.. Bundan Sonra Bağırın Size Kemik Atanda oLmuycak! Kemiksizde KaLıcaksınız Artık.. BakaLım Bundan Sonra Ne Yapıcaksınız.. Ha Benden Size Tavsiye Kuduz Aşınızı Yapın.. Kendi Kendinize SaLdırırsınız Yoksa..

Eyw..

darkBORN Number One !

Leth4L inde dedigi gibi bazı itlerin aşı wakti gelmiş ama en iyisi onları uyutmak :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

yaw okan abi gör su guildler arası küfürleri cok pis laflar var burada gerekli islemler neyse yapılsın... aa bu forumda bayan kullanıcılarda var ayıp Exclamation Exclamation Exclamation

önceden bizde böyleydik alex te dier forumda 13 sayfa falan olmuştu ne alıp veremediğimiz varsa ama şimdi çok saçma gelio kahvekeyfi

pfffffff

Aileden
Bu hercules bolumu iyice sabrimi tasirmaya basladi acikcasi komple kaldirsak daha iyi.

_CRİTİCAL_ guildi benimle uğraşmasının ceremesini uniondan atılarak ödedi hangi guild olması önemli değil herkes TURKİYE guildinin unionunda haddini bilecek boyunun yetmediği yere uzanmaya çalışanlarrın sonu belli oldu ders OLSUN!!!!!!!!

sherwan derhal kaldır resimleri yoksa ben kaldırırım resimlerle birlikte seni de

Yukarı Alt