yok yetmez sana war mı istiyon o zman yapalım kim güçlüymüş görürüz böle yazmakla olmnuyo bazıuı şeyler bnm reklamımdan kendi reklamını yapmakta terbiyesizliğe girer bunuda untma müsait olduğun zman buyrun wara kahvekeyfi

kahpehayat demiş ki:
yok yetmez sana war mı istiyon o zman yapalım kim güçlüymüş görürüz böle yazmakla olmnuyo bazıuı şeyler bnm reklamımdan kendi reklamını yapmakta terbiyesizliğe girer bunuda untma müsait olduğun zman buyrun wara kahvekeyfi
HADİ YEMİYOMU GLOBAL ATTIM NE ZAMN WAR YAPIOZ HADEEEE

slm millet ben __KRALLLLL__
herkes nasıl bakalım

_AwRiL_ sanada yeni guıldın hayırlı olsun
warrior sende fazla yuklenme lan adamıma deserim bobreklrini bak ona goreee

name:__KRALLLLL__
server:hercules
lw:0?
guıld:daha düsünmüom
herkese ii oyunlar headbang2ft9

bende senn gibi zevk ine yapcaz sandım abartıldı işe bak Shocked Shocked

hewr zamn yaparım ben ama senin yaptığın hareket bnm davetime sende davetg yapıosun olmuyo böle war yapıcaksak her kes saat 9 da oyunda olsun bu işi bitirelimm uzatmata gerek yok extrabeer hmm hmm

MooNBoY demiş ki:
Ben Kötü Bişe Dememiştim Sadece Zevkine War yapalım demiştim abarttın ama
zevki olsaydı adam toplamasdın+cleric cagırmasdın adam 18 str basıodu ve bir defans basıodu mag defasnsınız 808 cogalıyordu .. YALANMI??

fearstar demiş ki:
MooNBoY demiş ki:
Ben Kötü Bişe Dememiştim Sadece Zevkine War yapalım demiştim abarttın ama
zevki olsaydı adam toplamasdın+cleric cagırmasdın adam 18 str basıodu ve bir defans basıodu mag defasnsınız 808 cogalıyordu .. YALANMI??
Dogru ama biz o war a bakmıyos ondan sonra yaptıgımız 2. ve 3. war lara bakıyozz...
Awril bu arada herkes adam cagırdı diyor Bn sana ilk basta Red_DRAGON gelecek demedimmi Yalansa yalan de hadi Agaa.. ?

İlk war da tmm cagır onuda Blue dragon gelemedi die onu cagırdık Sizdede Basbugturkes vardı !! :)

tmm snn dedigin doru ama ben sana demedimmi blue gelirse bende adam cagırırım diye!!

Yukarı Alt