allahım ben nlamıyorum nedir bu kavga yeter artık biribirinisi yemyi artık birleşim zamanı biz 3 kafadarlar kendi çapmızda bir guıld açtık Mad ve türkleri bir bütün bir tek yumruk olmak için toplamayı düşünüyorus bana yardımcı olmanızı canı gönülden istiyorum ve guıldime bekliyorum
brothersında allah belasını verecek fck allah ne mdemek arkadaşlar fck all turk ne demek papaz öldü hristyan oldunuz hrant öldü ermeni oldunuz 1 günde 15 şehit verdik hanginiz TÜRK oldunuz size soruyorum içiniz rahatmıı!!!
sizi guıldime bekliyorum bana yardımcı olan Gladiator_ ve _DeviL_ arkadaşlarıma çok tşkr ediyorum _AwRiL_ kradeşimide boş geçmemek lasım ondada saygılarımı iletiyorum ve bursaya selamlar :lol:
ID:_kahpehayat_
lvl:6?
guıld:_CriTiCaL_
guıld için _kahpehayat_ pm atmanız yueterlidir

tan demiş ki:
kahpehayat demiş ki:
MooNBoY demiş ki:
Hayırlı olsun

Ben bayadır göruyorum :mrgreen:
:lol:
her zmana yanınızda oldugumud bılırım kankam _AwRiL_ oraya gelcekmıs belkı ben gelırım ama kesın degıl ıyı aksmaalr extrabeer
beklerim her zaman guıldimde sizin gibi türk kardeşlere yer vardır hr zamn buyrun gelin bekliyorum saygılarımlkaa :lol:

tan

rank8
cok saol su 1 gunde bellı olcak zaten hersey tekte gelmıyecem yanı yanımda cok sevdıgım 1 ark daha olur ::) yada bı kac tane ::)

tan demiş ki:
cok saol su 1 gunde bellı olcak zaten hersey tekte gelmıyecem yanı yanımda cok sevdıgım 1 ark daha olur ::) yada bı kac tane ::)
vayyy kardeşime bak helal sana yha kanım ısındı valla babmışsın sen tşkr edrim bab istersen daha çok getir yhani Razz her zamnn beklerim saygılarımla bayramında mübarek olsun Wink

tan demiş ki:
dimi kankajım biz gelirsek tam geliris ama hersey bu gece belli oljak ... birde oyuna alsaa!:D

bursalı17 demiş ki:
tan demiş ki:
dimi kankajım biz gelirsek tam geliris ama hersey bu gece belli oljak ... birde oyuna alsaa!:D
her zaman beklerim sizi sizin gibi asil türklerle yoluma devam etmektende guru duyarım extraokk
sevgi melekleri ynınızdfa olsun saygılarımla awril seni bekliyorum hocam headbang2ft9

kahpehayat sen oyunda hep bana kufrediyosun pvp de seni kestigim için bi war yapsakya Question

bende bu guildi tanıyorum kankam şafak da oraya gelmek istiyosa bende senleyim kanka l_Nik0TiN_l :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt