Char ismi: _BeleShcH1
Char level: 120
Char Fiyati : 200 TL
Char European chardir.
Stat pointlerini Str 3:0 Int olarak dagitmistir

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Warrior
Cleric

Char itemlerle satilacaktir

Charin ustundeki Gold miktari: 100.000.000

Charin ustundeki Set: Heavy Armor

Itemlarin ozellikleri:

Silah : Lvl 101 + 5 2H sword Silahin ozellikleri : 13dg legend
Kalkan : + 0 kalkan. Kalkanin ozellikleri :
Hood ( Kafa ) : + 0 kafalik. Parcanin ozellikleri :
Chest ( Govde ) : + 0 zirh. Parcanin ozellikleri :
Shell ( Omuz ) : + 0 omuzluk. Parcanin ozellikleri :
Shorts ( Bel ) : + 0 pantalon. Parcanin ozellikleri :
Gloves ( Eldiven ) : + 0 eldiven. Parcanin ozellikleri :
Shoes ( Ayakkabi ) : + 0 ayakkabi. Parcanin ozellikleri :

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

Legen itemler, silahlar.. Tek kelime ile harika bir çar. El emeği göz nuru son çarımı da satıyorum. Belki tekrar başlarım diye saklamıştım çarımı ama başlamadım ve şimdi de satıyorum. Kesinlikle pişman olmazsınız. İletişim: 05434221731

www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Extraloob yönetimi asla ve asla aracilik yapmamaktadir ! Lütfen yönetim üyesi olsa dahi aracilik yapacagiz diyenlere itibar etmeyiniz.Size birisi aracilik yapacagim diyorsa lütfen asagida ki konuyu okuyunuz ;
http://www.extraloob.com/forums/extraloob-com-yonetimi-kesinlikle-aracilik-yapmamaktadir-t285613.html

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

Arkadaşlar saçma sapan teklifler ile gelmeyin. Takas yok, önce çar bilgileri diye birşey de yok. Kim olduğumuz belli, sattığımız çarlar belli, herşey ortada. İşine gelen alır ki benden 120 lvl wizard satın alan bir arkadaş oldu. 04.03.2015 tarihinde bu siteye kayıtlı ise referans olabilir. Gayette temiz bir alışveriş oldu. Hesabıma parayı geçti bnde bilgileri aktardım. Başka türlü teklifler ile gelmeyin bana.

Ben yıllarca sro oynadım. Eylül ayında ki öğretmen atamalarında kahramanmaraşa atandım ve silkroadı bıraktım. Elimde 3 çar vardı. 1 wizard dün(04.05.2015) satıldı, 1 i bu çar diğeride int nuker(sitede reklamı var). Fiyatlar uygun çarlar dizili başkaları yararlansın dıye satıyorum. Kimsenın parasında gözum yok.

Ewt arkadaşlar bizzat ben aldım wizard cari % 100 memnun kalırsınız garantidir yani hayırlı alışverişler hocam

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt