bannedddd

Buralıyım
Vay be Silkroad'ın güzel yanları da varmış demek... Hep oyunun kötülüklerinden bahsederiz ya; biraz da iyi yanlarını göz önünde bulundurmak gerek. İşte burada devreye HYSTERIA girer. Keşke yanınızda tüm HYSTERIA olarak biz de olsaydık...

Hehehe metin abi iş baskadır:) keske can hepniz aramızda olabilseydnizde bole toplu ssmizi koysaydık:)

Çok güzel karaler Valla ortam çok güzel olmuş Arkadaşlıgınızın devamını dilerim

Sabahki halinizi görmek isterdim :mrgreen:
Ortamı kurmuşsunuz iyi eylenceler ne diyelim extraokk

Bi şişe tequila yı bitirince kendime yeni geldim. Zuzauhauzhau :lol: İki gündür evde değilim yeni gördüm yazıları . Apo kardeşimizin sayesinde yaptığımız süper bi alemdi. Sırada şeker kamışından yapılan Rom var :lol:
HAYATTIR BU TEQUILA. ha bide tuz la limon var :lol:

oo danerim bigdikim yeni mi geldin laa olum hafta bitti bakarsın bu hafta koyarıs rom lu fotoları benım hatun izin verirse tabe :) extrabeer nese arada bi ugra mekana bu arada dede k...y.........c......k hepimize ne oo laa biralar tekilalar nie toplamadınız lem ortalığı ayyaşlar headbang2ft9

hzuahuahzuazhua koptum yaaaaaa Embarassed utandım da ayrıca . Kardesim sen kendini görüyomuydun diye bir sorsana bana tequiladan sonra biralarda bitince benim kafa çok kıyak oldu. Gelcem toplucam bir ara merak etme sen!

nese ben bu hafta tek takılıyorum o zaman rakıya devam
ne zaman gelecen sen daner kaldın oralarda ev alalım bare sana hıc gelme hem bakarsın bız kacar gelırız arada bi mucX

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
JimCarrey demiş ki:
harbi şaşırdım bu tiplerin silkroad oynamasına :mrgreen: _ACID hariç Razz :lol: dışarda görsem sizin silkroad oynadığınız aklımın ucundan geçmezdi extrabeer ortam güzel değişik bi hava sezdim extrabeer perde

Niye oynayamazlar mı...? bu oyunu illah bebeler mi oynuycak..? büyükler oynayamıycak mı? Rolling Eyes

seni bekliyoruz metin yarım şişe absolute yarım şişe rakı az biraz 2 şişe şarap stok yaptık yokluğunda romu a getir ordan bi yerden : )

seni bekliyoruz metin yarım şişe absolute yarım şişe rakı az biraz 2 şişe şarap stok yaptık yokluğunda romu a getir ordan bi yerden : )

ama BigDik gelmesin. Onla içmem.O içince sapıtıyor :)
APO nerdesin leynnnnnnnnnnnnnn............

: ) apo en son alemlere takılıyordu toplayamadık onu bi türlü oralardan bide arabada almış gezdirecek bizi

Yukarı Alt