omniknight demiş ki:
UniqueHunter demiş ki:
ycyycy demiş ki:
Ben 83 lwim spartada berko103 carımın adı full t bot pre plus var alırmısın guilde
Alırım oyunda mısın şuan?
kardeş 88 nüker / heluksal bu guılde gelmek istiyorum _TR_BEACH_ herneyse işde alırmsn oyundaki ismim SuiKasTci1eR

suikastc1er lan hırsız seni o guılde aldırmam bu benim çarım saten o guıldeydi sen çaldın hırsız bide oyundan yazıyo abi bn çarı yni aldım lan hırsız hadi bakalım senı o bölümde rahat bırakcammı

rahat bırakcammı diosn ben UniqueHunterdeym we oyunda çok da rahat dolaşıp çok da rahat taxi yapp çok da rahat pvp ypıorm karışanda yok ^^

omniknight demiş ki:
rahat bırakcammı diosn ben UniqueHunterdeym we oyunda çok da rahat dolaşıp çok da rahat taxi yapp çok da rahat pvp ypıorm karışanda yok ^^
hırsız Allahtan kork ailene laf yedirmeye meraklıysan eyw bide oyundan diyon ben değilim yemin ederim abi dengesiz illa öğrenecem nerde oturduğunu

ben sizin uniondan elitekings 90 + yap bence çok güzel guild ben 70 kene almışlardı beni 1 saat sonra gerir attılar noldu anlamadım biri yazdı lvlin düşük tmm dedim :D şimdide hangisine gitsem diye bakıyom :D

Yukarı Alt