Char ismi: ___Jv___
Char level: 117
Char Fiyati : 800 TL
Char European chardir.
Stat pointlerini Str 3:0 Int olarak dagitmistir

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Warrior
Cleric

Charin ustundeki Gold miktari: 100.000.000

Silah : Lvl 101 + 12 2H sword Silahin ozellikleri : legend fb

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

item olarak çarda sadece legend +12 2hsword vardır.

www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Bildiri notumuzu okumadan al-sat ve takas islemlerinde bulunmayiniz.

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adiini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

çarın seti satılmıştır. çar setsiz 200tl ye satılacaktır. silahı +12 dir. legend +12 2h sword ayrıyeten satılıktır.

adventured demiş ki:
çarın seti satılmıştır. çar setsiz 200tl ye satılacaktır. silahı +12 dir. legend +12 2h sword ayrıyeten satılıktır.
legend+12 silah 200tlden fazla eder güzel kardeşim. çar warior cleric 117 lvl olup itemsiz 200tlye verilecektir.

GoDNeVeRDie demiş ki:
s.a
char ın satıldımı acaba ;?
as. çarın itemleri satıldı. silahı duruyor sadece legend+12 2h sword. çar 117 lvl itemsiz olarak alıcı bekliyor. mail koruması sizin belirleyeceğiniz bir maile yapılacaktır.

ortak charı biraz daha elinde tutarmısın ben alayım senden yabancıya gitmesin :( bide job set üstündemi ? (Bad_Soul )

WoLWeRiNe* demiş ki:
ortak charı biraz daha elinde tutarmısın ben alayım senden yabancıya gitmesin :( bide job set üstündemi ? (Bad_Soul )
ortak bunun set 20 lvldi sattım 45tlye (3b gold) ama wendidin seti 50 lvl ve full set job weapon dahil. blueleride bundan daha iyi. sana 1000silk silk epin + 500 silk epine bu çarla birlikte o job seti veririm.

sa kardeş wendigonun job setini hemen alabilirim bana dön şu seti hemen alayım senden iyi günler diğerleri gibi değilim takaslık felan job sete talibim ve ciddiyim iyi günler

smametrostar demiş ki:
sa kardeş wendigonun job setini hemen alabilirim bana dön şu seti hemen alayım senden iyi günler diğerleri gibi değilim takaslık felan job sete talibim ve ciddiyim iyi günler
500silk epin kodlarına satılık o set kardeş. tmm dersen faceni özelden yaz yaparız alış verişi.

Yukarı Alt