bu adam zaten efsane oldu... ustundekiler we elindeki sun +7 +5 set :lol:

ya bırak bu bi kere adamın degil,bowun degil sunın basarısı.Tabii bow baska bisey ama dusunsenize.Bu adam full aynı set sword shiled.Bi nuke attio takk 21k.Boyle bi adam vardı.Full sosun baska adamlarıda indiriodu.

CooLLer demiş ki:
ya bırak bu bi kere adamın degil,bowun degil sunın basarısı.Tabii bow baska bisey ama dusunsenize.Bu adam full aynı set sword shiled.Bi nuke attio takk 21k.Boyle bi adam vardı.Full sosun baska adamlarıda indiriodu.
yuh ya kim kime 21 k wurmus sacmalamayin :lol: Serwer alexanderde Terminator issimli sahista sun +7 spear war giysilerinin bazilarida sun +5 we full int.alexanderde oynayanlar bilir Terminator serwerin en cok yarkan kesenidir.bende bowmanim ikimizde 80 iz ustumdekiler +5 we +4 garment set adam bana 14k wuruyo.birinin birine 21 k wurmasi icin enaz sun +14 falan olmasi lazim :lol: ayrica bahsettigim sahis Full farm herseyi 80 de bense 7 gap... full farm bi adama 13.5- 13 k wurur heralde...

Excrea demiş ki:
CooLLer demiş ki:
yuh ya kim kime 21 k wurmus sacmalamayin :lol: Serwer alexanderde Terminator issimli sahista sun +7 spear war giysilerinin bazilarida sun +5 we full int.alexanderde oynayanlar bilir Terminator serwerin en cok yarkan kesenidir.bende bowmanim ikimizde 80 iz ustumdekiler +5 we +4 garment set adam bana 14k wuruyo.birinin birine 21 k wurmasi icin enaz sun +14 falan olmasi lazim :lol: ayrica bahsettigim sahis Full farm herseyi 80 de bense 7 gap... full farm bi adama 13.5- 13 k wurur heralde...

Hacım sen eski bladesin bilirsin lwl 73 combusunu.Onu vurduktan sonra bide atsın bakan ne oluyo.

CooLLer demiş ki:
80 e zerksiz tek atan görmedim

LoneyWalker demiş ki:
CooLLer demiş ki:
80 e zerksiz tek atan görmedim

Baq bi 73 combosu vuruo.Onun bir etkisi var benim bildigim.Onun yuzunden bir kodumu takk 21k gidio.Gorduk.Sosun +7 elixir adam vurdu.Bide 80e zerksiz tek atan gormedin mi????Str bow crit vurdumu full int bi spearcı tak gider.Bow iyise tabi.

bikere 73 combosunun pill i war isteyen ondan alir sen o komboyu hayatin boyunca wurursun asla statuse girmez girerede 1 sanyie bile surmez :lol: 2. olarak 80 lvl e tek atan cok.ben critle full int lere hep tek atiyorum :lol: ayrica awrupalilarda cinli 80 int lere tek atiyo ama tek yiyolar :lol:

Excrea demiş ki:
bikere 73 combosunun pill i war isteyen ondan alir sen o komboyu hayatin boyunca wurursun asla statuse girmez girerede 1 sanyie bile surmez :lol:
Demekki bu adamda pilli yoqmus demekki ama bu 73 combusunu engelleyen ayrı bi pillmi var len?

ewt npc de 10 we 20 k ya satilan pill ler bladenin butun statuslerini siler.yani bladeye o statusleri sus olarak koymuslar.gerci gerek bile yok statuse soksa bile bladenin birini kesmesi cok zor anca int leri keser :lol: eski bir blade olarak soluyorum bunlari :lol:

hiştttt yaymayın millete pill falan yok :lolmuch: boşunamı açtım 73 comboyu universal pill yeter size Razz

hehehe gercekler acidir.. benm bowmana donmemin nedenlerinden biride o pill dir :lol: iikide donmusum zaten cok mutlu we mesutum :mrgreen:

Yukarı Alt