İllegal0010 hakkında her turlu bılgı konu baslıgı altında topluyorum Calıntı ıddalarına yanıt! Carı yaklasık 3 ay once aldım carı berbat durumda 73 lwl ınt nukerdı!
emre den teklıf geldi ( daha onceden bırcok carını kurtarmıstım) CArın gecmıste takasılmıs ama takasılan carı gerı almıslar bız takastıgımıza ulasmaya calısırken sıfreler GM taraından degisıtı bıze carımıza kavustuk!... skıllerı berbat blade ve spear acık force dahı 19 lwl ve skıllerı acıktı o gunden bugune carı 90 lwl yaptım 90 lwl wolf u hazır 300 m nakıt ı +4/+5 setı mevcut bu carın gecmısı benı ılgılendırmez ben sımdıkı ve artık tek sahıbıyım!Full farmed kastım ezıq yancarı bıle 90 bower o kadar emegım gectı sırf bu carı duzeltım sabahlara kadar oynadım 2 defa ekran kartımı yaktım sırf bu oyun yuzunden! Kım ne derse desın carı bu saaatten sonra benımdır bana aiittir kımsenın carı uzerınde hak ıdda etmesı dogru deıldır bır sorunu olan emre ıle gorussun sagda solda carımı caldılar seklınde carımın adını kotulemesın! Unutmayınkı takastımıgız carın sıresını ılk sız degıstırdınız!

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
herşey anlaşılır heralde...

açıklama için teşekkürler(bu arada ben sana hep bozuk char mı veriom lan xD :D :D )

Char calıntı ... kanıt dersen buyur gel özele herşeyi sana güzelce acıklayayım!

InTerpoL demiş ki:

Birader o sizinle emre arasıdakı sorun benı ılgılendırmez

Bende suan car gecmısı ılgılendırmez ! Bu saaatten sonra CAr CALINIRSAda emre yı ılgılendırmez!

hanry007 demiş ki:
InTerpoL demiş ki:

Bende suan car gecmısı ılgılendırmez ! Bu saaatten sonra CAr CALINIRSAda emre yı ılgılendırmez!

Tamam .

ama char calınarak o dedin kişinin eline geçmiş ardındanda sana ulaştı ama benden calındığı için dolayısı ile
oluyor....

InTerpoL demiş ki:
hanry007 demiş ki:
InTerpoL demiş ki:

Tamam .

ama char calınarak o dedin kişinin eline geçmiş ardındanda sana ulaştı ama benden calındığı için dolayısı ile
oluyor....

Emre nın dedıgıne gore Takastıgınız car gerı alınmıs bu yuzden Carını oda gerı aldı....

Soru nun varsa emre akarsu ile gorus! benim aldığım kişi o emre67380 di emre akarsu deil ilk sahibi emre67380 dir...

berkomu demiş ki:
bende emreyi severdim ama soyulduktan sonra bana msn den resim diye keylogger göndermesi bitirdi onu...

O olaya acıklık getıreyım msn hacklendıgı ıcın boyle bır olmus bana bıle gondermeye calıstı anladım emre olmadıgını sonra kurtardık msnsı ve msnsı hackleyene de dersını verdık bu olay konu acmıstık sanırım guncellıgını yıtırdıgı ıcın sılınmıs o olayda emre sorumlu deılmiş!Ben Kankımı tanırım yapmaz oyle seyler arkadasım!

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Arkadaşlar Bu Char Yuzunden Korum Allak Bullak Oldu Sureklı Bırılerı Char Çalıntı Diğerleri Çalıntı Değil DiyoR. Msn Veya Başka Yol Vede Özel mesaj Yokmu ? Lütfen Ozel Mesaj Atın Birbirinize.Eğer ulu orta herseyi kanıtlamak istiyorsanız kanıtladığınızda resmini çekip konu acın lütfen.

berkomu demiş ki:
bende emreyi severdim ama soyulduktan sonra bana msn den resim diye keylogger göndermesi bitirdi onu...
la ne keylosu hack yedi msn pc me keylo attı şerefsizin biri ben sana keylo atarmıyım knk tekrar geri aldım allahtan charıma girmemiştim yoqsa bida hack yiycekti ben bişe atmadım sana knk...

Fre3sTyLe demiş ki:
Arkadaşlar Bu Char Yuzunden Korum Allak Bullak Oldu Sureklı Bırılerı Char Çalıntı Diğerleri Çalıntı Değil DiyoR. Msn Veya Başka Yol Vede Özel mesaj Yokmu ? Lütfen Ozel Mesaj Atın Birbirinize.Eğer ulu orta herseyi kanıtlamak istiyorsanız kanıtladığınızda resmini çekip konu acın lütfen.
ARKADASIM sana hak verıyorum ama ben ne kadar ıkna etmeye calıssamda sagda solda konular acıyorlar yada cevap yazdıkları forumda sureklı carımı caldılar seklınde o kadar emek verdıgım CARIM zan altında kalıyor...! Bu konuyu acmamın tek nedenıde bu zaten bu soylentılerın benden kaynaklanmadıgının bılgılendırmek ıcındır !

WeAre

Buralıyım
KinqBladeR demiş ki:
berkomu demiş ki:
la ne keylosu hack yedi msn pc me keylo attı şerefsizin biri ben sana keylo atarmıyım knk tekrar geri aldım allahtan charıma girmemiştim yoqsa bida hack yiycekti ben bişe atmadım sana knk...
bu tür kelimeler kullanmadan da durumu açıklayabilirsin lütfen dikkat edelim

SirGLooMy demiş ki:
KinqBladeR demiş ki:
berkomu demiş ki:
bu tür kelimeler kullanmadan da durumu açıklayabilirsin lütfen dikkat edelim

Emre bıraz daha sakın!!!!

Sir Valek

Tanınıyorum
beyler bn tartışmaya kanaat getiriyim ki bunu emrede hanry de biliyor bu charı emre almıştı aslında 2 tane VIP char almıştı ve birini bana verdi emre knkym 73 e kadar bn kastım sonra hanry aldı çalıntı idaaları yalan !!!!!!

SpyBreak demiş ki:
beyler bn tartışmaya kanaat getiriyim ki bunu emrede hanry de biliyor bu charı emre almıştı aslında 2 tane VIP char almıştı ve birini bana verdi emre knkym 73 e kadar bn kastım sonra hanry aldı çalıntı idaaları yalan !!!!!!

işte bu emege saygısı olan bırı saolasın musty

Sir Valek

Tanınıyorum
hanry007 demiş ki:
SpyBreak demiş ki:

işte bu emege saygısı olan bırı saolasın musty
evet bu çarı 73 e kadar ben kastım ama şu saaten sonra asla charın sahibiyim diyemem çünkü charın tek sahibi hanry007 dir bu böyle biline çalındı diyenlerede kapak olsun önce çalıyorlar sonra biz geri alıncamı çaldı oluyoruz?

ben artık bu üyelikle yorum getireyim kaldıramayan bazı kişiler diğer üyeliğimi banladılar doru söleyeni 9 köyden kovarlar :wink1:

Yukarı Alt