Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Zeki Kayahan Coşkun tarafından, hafta içi her gün Alem Fm'de saat 23:00 - 02:00 arası İstanbul için 89.2 frekansında [*] program yapan radyo programcılarının kralı :D Okan Bayülgen'in radyo versiyonu :P komik, eğlenceli, sinirli, entel, adı gibi zeki bir insan olarak tanımlıyorum kendimce :)

Peki nedir bu şimdi?
Ne diye açtım bu topici?

Eğer radyo dinlemeyi seviyorsanız, yeni programlar arıyorsanız, eğlenmeyi seviyorsanız, kaçırmamanız gereken bir nimet ^^
Program 4 yılı aşkın süredir devam etmektedir...
Formatı Türkiye'de daha önce yapılmamış bir şekilde işlemektedir...
Kendinizi birden sokakta bulabilirsiniz, tanımadığınız insanların iyilik meleği olabilirsiniz :)

Şöyleki;
Matrax... Matrax... Matrax...

Elinde üçlü koltuk, sokakta koşan bir grup görürseniz,

Meydanda toplanmış, piknik yapan, piknik yaparken şarkı söyleyen yüzlerce kişilik bir kalabalığa denk gelirseniz,

Bornozunu giymiş bir grup dinleyicinin, evden çıkardıkları halı üzerinde, halı saha maçı yaptığına şahit olursanız,

Aşeren bir hanımefendiye, sütlaç yetiştirmeye çalışan bir tır dikkatinizi çektiyse,

Hulasa, sokakta gecenin bir yarısı tuhaf haller içinde insanlara rastlarsanız,

Korkmayın! Katılın, Onlar Matrax dinleyicisidir...

Sokağı radyoya, radyoyu sokağa taşıyan tek program Matrax!..
Programda katılabilmeniz için sınırsız alternatif mevcuttur...
Yeter ki incir çekirdeğinin hacmini doldurun, ayrıca Zeki ne dediğinin farkında olmayan sünepe beyinlerden hazetmez :lol:
Gecenin saçma sapan konusuna katılabilir Zeki ile sohbet edebilirsiniz,
Gecenin kahramanı, iyilik meleği, pinokyosu olabilirsiniz,
Fedon'culuk oyunu dahilinde eşyalarınızı kırıp parçalayıp rahatlayabilirsiniz,
Zeki bize rahat battı lütfen rahatı battığı yerden çıkar diyip maceradan maceraya atılabilirsiniz,
Depresyon tedavisi, zayıflama tedavisinde kendinizi Zekinin insafına bırakabilirsiniz :D
Kendinize anı armağan edilmesini isteyebilirsiniz,
Canım yemek yapmak istedi gel Zeki beraber yapalım, diyebilirsiniz size anında evdeki malzemelerden bir yemek yapabilir,
Öfke selinde yarışmacı olabilir, 1. seçilmeniz durumunda program sonunda Zekiyi bir güzel azarlayıp kovabilirsiniz xD
3 kişi veya üzeri bir kalabalığa sahipseniz ensturumanlarınızla yayına katılıp "Grup Guttirik" olabilirsiniz :)
Programın maskotu haline gelen devamlı dinleyiciler, Ayten abla ve Atila abi ile aynı anda canlı yayındaysanız ortaya kopuk muhabbetler çıkabilir xD
+18 bir programdır, 18 yaşından küçüklerin katılması yasaktır ancak dinleyiciye yaş sınırlaması koymaz, ben uyarımı yaptım der gelen tepki olursa zeytinyağı gibi üste çıkar bizim Zeki :P

Ps: klavyemin gücü yettiğince, kendimce anlattım programı dinlemek size kalmış ^^
Ps2: [*]: vaktim oldukça, eksik bilgileri ekleyeceğim ^^
Yasal Uyarı!!!: program 37 saniye dinlendikten sonra bağımlılık yapabilir :P :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
3-5 programını dinlemiştim harbiden komedi ve güzeldir teşekkürler bu detaylı bilgiler için.

Antika radyom henüz yaşarken bu adamın manyaklıklarına ve insanlarımızın hakkaten eğlenmeye ihtiyacı olduklarına kanaat getirten harikuleyt.

Hatta kralsın ^^

Yukarı Alt