TAHMİNLERİM BURAYA EKLENECEKTİR...
HERKEZE KÖTÜ ŞANSLAR ...
A Grubu
11 Haziran
Güney Afrika - Meksika 0
Uruguay – Fransa 2
16 Haziran
Güney Afrika – Uruguay 1
17 Haziran
Fransa - Meksika 2
22 Haziran
Meksika – Uruguay 2
Fransa – Güney Afrika 1
B Grubu
12 Haziran
Arjantin – Nijerya 1
Güney Kore – Yunanistan 0
17 Haziran
Arjantin – Güney Kore 2
Yunanistan – Nijerya 1
22 Haziran
Nijerya – Güney Kore 2
Yunanistan – Arjantin 0
C Grubu
12 Haziran
İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri 0
13 Haziran
Cezayir – Slovenya 2
18 Haziran
İngiltere – Cezayir 1Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri 0
23 Haziran
Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir 2
Slovenya –İngiltere 1
D Grubu
13 Haziran
Almanya – Avustralya 1
Sırbistan – Gana 0
18 Haziran
Almanya – Sırbistan 2
19 Haziran
Gana – Avustralya 2
23 Haziran
Avustralya – Sırbistan 1
Gana – Almanya 2
E Grubu
14 Haziran
Hollanda - Danimarka 0
Japonya – Kamerun 2
19 Haziran
Hollanda – Japonya 1
Kamerun – Danimarka 2
24 Haziran
Danimarka –Japonya 2
Kamerun –Hollanda 1
F Grubu
14 Haziran
İtalya – Paraguay 2
15 Haziran
Yeni Zelanda – Slovakya 1
20 Haziran
İtalya – Yeni Zelanda 1
Slovakya – Paraguay 1
24 Haziran
Paraguay – Yeni Zelanda 1
Slovakya – İtalya 2
G Grubu
15 Haziran
Brezilya – Kuzey Kore 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz 0
20 Haziran
Brezilya – Fildişi Sahili 1
21 Haziran
Portekiz – Kuzey Kore 1
25 Haziran
Kuzey Kore – Fildişi Sahili 2
Portekiz – Brezilya 0
H Grubu
16 Haziran
İspanya – İsviçre 1
Honduras – Şili 0
21 Haziran
İspanya – Honduras 0
Şili – İsviçre 1
25 Haziran
İsviçre – Honduras 1
Şili – İspanya 2
Göster bakim ne diyo
Bilgilendirme :
0 ===> Berabere Kalırlar
1 ===> Kendi Sahasındaki Takım Yener
2 ===> Deplasmandaki Takım Yener
Bilgilendirme :
0 ===> Berabere Kalırlar
1 ===> Kendi Sahasındaki Takım Yener
2 ===> Deplasmandaki Takım Yener
HERKEZE KÖTÜ ŞANSLAR ...
A Grubu
11 Haziran
Güney Afrika - Meksika 0
Uruguay – Fransa 2
16 Haziran
Güney Afrika – Uruguay 1
17 Haziran
Fransa - Meksika 2
22 Haziran
Meksika – Uruguay 2
Fransa – Güney Afrika 1
B Grubu
12 Haziran
Arjantin – Nijerya 1
Güney Kore – Yunanistan 0
17 Haziran
Arjantin – Güney Kore 2
Yunanistan – Nijerya 1
22 Haziran
Nijerya – Güney Kore 2
Yunanistan – Arjantin 0
C Grubu
12 Haziran
İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri 0
13 Haziran
Cezayir – Slovenya 2
18 Haziran
İngiltere – Cezayir 1Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri 0
23 Haziran
Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir 2
Slovenya –İngiltere 1
D Grubu
13 Haziran
Almanya – Avustralya 1
Sırbistan – Gana 0
18 Haziran
Almanya – Sırbistan 2
19 Haziran
Gana – Avustralya 2
23 Haziran
Avustralya – Sırbistan 1
Gana – Almanya 2
E Grubu
14 Haziran
Hollanda - Danimarka 0
Japonya – Kamerun 2
19 Haziran
Hollanda – Japonya 1
Kamerun – Danimarka 2
24 Haziran
Danimarka –Japonya 2
Kamerun –Hollanda 1
F Grubu
14 Haziran
İtalya – Paraguay 2
15 Haziran
Yeni Zelanda – Slovakya 1
20 Haziran
İtalya – Yeni Zelanda 1
Slovakya – Paraguay 1
24 Haziran
Paraguay – Yeni Zelanda 1
Slovakya – İtalya 2
G Grubu
15 Haziran
Brezilya – Kuzey Kore 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz 0
20 Haziran
Brezilya – Fildişi Sahili 1
21 Haziran
Portekiz – Kuzey Kore 1
25 Haziran
Kuzey Kore – Fildişi Sahili 2
Portekiz – Brezilya 0
H Grubu
16 Haziran
İspanya – İsviçre 1
Honduras – Şili 0
21 Haziran
İspanya – Honduras 0
Şili – İsviçre 1
25 Haziran
İsviçre – Honduras 1
Şili – İspanya 2