joysro

game12
Kayıt
3 Eylül 2008
Mesajlar
430
Beğeniler
0
jado
26 Haziran

Uruguay - Güney Kore (1)

26 Haziran

ABD - Gana (1)

27 Haziran

Almanya - İngiltere (1)
27 Haziran

Arjantin - Meksika (1)

28 Haziran

Hollanda - Slovakya (1)

28 Haziran

Brezilya - Şili (1)

29 Haziran

Paraguay Japonya (1)

29 Haziran

İspanya Portekiz (1)
 
Kayıt
3 Eylül 2008
Mesajlar
430
Beğeniler
0
TuRKs41 demiş ki:
Tahminlerimi bu konudan yapacağım
:beer: :muck:

A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika (0)
Uruguay – Fransa (0)

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya (1)
Güney Kore – Yunanistan (1)

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri (1)

13 Haziran

Cezayir – Slovenya (2)

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya (1)
Sırbistan – Gana (1)

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka (1)
Japonya – Kamerun (1)

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay (1)

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya (0)

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore (1)
Fildişi Sahilleri – Portekiz (0)

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre (1)
Honduras – Şili (2)

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
/Güncel
 
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
TuRKs41 demiş ki:
:beer: :muck:

A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika (0)
Uruguay – Fransa (0)

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya (1)
Güney Kore – Yunanistan (1)

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri (1)

13 Haziran

Cezayir – Slovenya (2)

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya (1)
Sırbistan – Gana (1)

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka (1)
Japonya – Kamerun (1)

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay (1)

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya (0)

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore (1)
Fildişi Sahilleri – Portekiz (0)

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre (1)
Honduras – Şili (2)

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
Uygundur :thumbsup:
 
Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.323
Beğeniler
1.485
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bro kızma ama tospasın yaa bu nasıl tahmin yahu şaka mısın 2010 dünya kupası ilk 2 maçını biliyorsun helal olsun :thumbsup:
 
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
TuRKs41 demiş ki:
:beer: :muck:

A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika (0)
Uruguay – Fransa (0)

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay (2)

17 Haziran

Fransa - Meksika (1)

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya (1)
Güney Kore – Yunanistan (1)

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore (1)
Yunanistan – Nijerya (0)

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri (1)

13 Haziran

Cezayir – Slovenya (2)

18 Haziran

İngiltere – Cezayir (1)
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri (2)

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya (1)
Sırbistan – Gana (1)

18 Haziran

Almanya – Sırbistan (1)

19 Haziran

Gana – Avustralya (0)

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka (1)
Japonya – Kamerun (1)

19 Haziran

Hollanda – Japonya (1)
Kamerun – Danimarka (2)

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay (1)

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya (0)

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda (1)
Slovakya – Paraguay (2)

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore (1)
Fildişi Sahilleri – Portekiz (0)

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili (1)

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore (1)

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre (1)
Honduras – Şili (2)

21 Haziran

İspanya – Honduras (1)
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
Uygundur :thumbsup:
 
Yukarı Alt