tamamen şans işi yabancılarda sunları satın alıyorlar 8 dg sunları zamanında türkler satıyordu

1 lv sos staff 1 lv chinese sos armor 1 lv chinese sos ayaklık
Alınan toplam silk miktarı = 50 Silk

Demekki burdan alıcağımız ders 50 silk e bu kadar oluyo sen çek ark ın dediği gibi salı updt. den sonra 1 k silk

bannedddd

Buralıyım
POTATOHEAD demiş ki:
hiç denemedigin için bilmiosun ama işin gerçegi burda. bunu yabancı arkadaşlarımdan ögrendim. 90 lvl acılmadan önce hepside 8d full sun set idi. bunun pekte şans oldugunu sölemiolar. gör bak en kısa zamanda 9d sun setide dizerler
Saçma sapan konusup insanın kafasını karıstırmayın. Sun'ın silk ile falan hiçbir alakası yoktur! Tamamen şans işidir! O full sun dizenlere sanıyor musun tüm sunların onlara düştüğünü? Hepsinde para bol, satın alıyorlar.

POTATOHEAD demiş ki:
dapzar demiş ki:
MooNLiFe demiş ki:
ayrımcılık falan yok bu oyunda şansın yoktur ayrıca oyunda 1 kere sos düşerse bir daha düşmez ama sürekli olarak silk alırsan düşme olasılığı artar.
Alınan silkle düşün itemlerin bir alakası yok....
Düşürme şans çok olmasını istiyosan sana yeşil görünen yaratıklarada kascan bu bi ihtimal artıyırıyor....
Birde sun düşüren elmanların emin ol 0x33 uyelıgı var ve 76 lvl de sürekli farm yapana 3-4 charları var orjınal charlarından hariç.. :coffee:
sen öyle san 8) salı updatesinden hemen sonra bi 1100 silk çek sonra direk 80-85 yaratıklarına git. 6 saat içinde %90 sun düşecektir :thumbsup: yabancılar nası düşürüyo sanıosun? bu da benden sana tüyo
amma attın biladeR:D

baho1992 demiş ki:
walla bu şans işi diil herculeste olanlar bilirler prestij e sun düştü 90 açılır açılmaz hadi bunu şanstan geçti bu adam hemen +7 yaptı sonra bi baktık +9 oldu 2 hafta sonra budamı şans bide bu adam 8 degreedede ilk +9 u yapan bi isim

en azından bazılarına şans olarak düşüo
yoo ilk ben yapmıstım orda +10 du oda ona göre :mrgreen: 8) :beer:

bannedddd

Buralıyım
_LeGraNd_ demiş ki:
baho1992 demiş ki:
walla bu şans işi diil herculeste olanlar bilirler prestij e sun düştü 90 açılır açılmaz hadi bunu şanstan geçti bu adam hemen +7 yaptı sonra bi baktık +9 oldu 2 hafta sonra budamı şans bide bu adam 8 degreedede ilk +9 u yapan bi isim

en azından bazılarına şans olarak düşüo
yoo ilk ben yapmıstım orda +10 du oda ona göre :mrgreen: 8) :beer:
68lik ama seninki. :mrgreen: :twisted:

Carmenta demiş ki:
MooNLiFe demiş ki:
ayrımcılık falan yok bu oyunda şansın yoktur ayrıca oyunda 1 kere sos düşerse bir daha düşmez ama sürekli olarak silk alırsan düşme olasılığı artar.
Yoo hayır illa 1 tane düşmesi lazım değil istediği kadar düşebilir ve silk ile uzaktan yakından alakası yok.
evet şansın varsa düşer ama avrupalı charlara daha çok sos çıkıyormuş 8O :cry:

t3trat demiş ki:
Carmenta demiş ki:
MooNLiFe demiş ki:
Yoo hayır illa 1 tane düşmesi lazım değil istediği kadar düşebilir ve silk ile uzaktan yakından alakası yok.
evet şansın varsa düşer ama avrupalı charlara daha çok sos çıkıyormuş 8O :cry:
Alakaya yosun

MooNLiFe demiş ki:
Silk Alma Konusun da Birşey Diyemem Olabilir. Ama 1 Kere Sos Düştümü Düşmez DiyeBirşey Yok.

Ezik Levelken Bana Hergun İtem. 2 Günde birde Sos Düşerdi.

Hatta Som Bile Düştü !

Yukarı Alt