Dün Öğlen aldıgm İMMORTAL4 Sun kalkanı Gece +7 Denemek istedim +6 Olumlu Ama +7 Hüsran Oldu . Daha Bu gün bir Denenmem Oldu yine +7 Olumsuz Bu kalkan Beni Cok uraştırıcak . Taktik ve Stratejileriniz varsa benımle paylaşabilirsiniz Oyunda Nick
KuVVeTMiRa (WTB ALL ELİXİR SHİELD 250k Tanesi )

- Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Şimdiden Teşekkürler 2 Deneme Hüsran :!!&%&!

Yine Zevkli Bir konu Oldu =) GZ +7

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Advance

+6 bastıktan sonra bir sürü kez uğraş +4 e kadar powdersız item yapmaya çalış sonra +5 yaparken powder koy +5te yansın sonra kalkana dene büyük ihtimal olur ^^

Enteresan =) Bi taktik ama Mantıklı bir tarafını göremedim Sen dedigin taktigi hic kullandınmı

ben +7 yi nasıL bastım sanıyosun? :wink1: ..
ynaına 42 lwl shield al 5 6 elixi shield al .. ilk 42 lwl shielde yanana kadar + dene ama power lucksuz 42 lwl shield yanınca oyundan çık gir F12 ye bas kimsenin oLMadığı bi yere git +7 yi dene ..

KereM 0ztuRk demiş ki:
ynaına 42 lwl shield al 5 6 elixi shield al .. ilk 42 lwl shielde yanana kadar + dene ama power lucksuz 42 lwl shield yanınca oyundan çık gir F12 ye bas kimsenin oLMadığı bi yere git +7 yi dene ..
Ona bakarsan bene +7 bastim 2 kere Fakat şanslıym anlaşılan

2 Deneme Hakkım daha var İmmortal 2 Bence Bir kere +6 da Patlıyacak ve Son denemem de ya Tutar ya Patlar Artık İmmortal stone aLıcaz. hayirlisi inş

evt +6 dayken başka itemleri ard arda patlatıyorum ve şansımı yenilemiş gibi bişi oluyor bende o şekilde bastım. Tabi batıl bi inancda olabilir bu :D

DuTy demiş ki:
Meqansiz demiş ki:
ya şu immortal stoneyi nerden buluyorsunuz.. banada acil lazım
qReaTcLuDe demiş ki:
evet banada lazim...
İtem Mall da satılmaktadır ordan alabilirsiniz.
Bu arada inş +7 basarsın ama 10 dg geldikten sonra o shield ile neden bu kadar uğraştığını anlamadım.
10dg Sjsroya geldimi ki :S

PS: 3 gündür oyunda yokum Ecsro Serverlarına geldigini duydumda Sjsroyu bılmıyordum

WildKing demiş ki:
DuTy demiş ki:
Meqansiz demiş ki:
ya şu immortal stoneyi nerden buluyorsunuz.. banada acil lazım
qReaTcLuDe demiş ki:
evet banada lazim...
İtem Mall da satılmaktadır ordan alabilirsiniz.
Bu arada inş +7 basarsın ama 10 dg geldikten sonra o shield ile neden bu kadar uğraştığını anlamadım.
10dg Sjsroya geldimi ki :S

PS: 3 gündür oyunda yokum Ecsro Serverlarına geldigini duydumda Sjsroyu bılmıyordum
Bu kalkan benım sinir sistemime zarar vermekte Son Durum İMMORTAL1

KereM 0ztuRk demiş ki:
:thumbsup:
İlk +5imi bu yöntemle bastım ama +7ye gitmeyi denemedim. :D

Yukarı Alt