bannedddd

Buralıyım
drotalion demiş ki:
Valla ben onu bunu bilmem, yazı gerçek olabilir ama bildiğim birşey varsa:

türkiyeden kayıt yaptırdığım zaman 1 sos bile düşmemişti.

Almanyadan kayıt yaptırdım, şu anda bana 2 haftada sos veya som düşmezse allah allah banlenecekmiyim diye düşünüyorum...
Bundan sonra account'umu sen aç o zaman. :mrgreen: Ama haklı aslında Türkiye'deki oyunculara düşen SoSuN miktarı çok çok çok az.

Carmenta demiş ki:
drotalion demiş ki:
Valla ben onu bunu bilmem, yazı gerçek olabilir ama bildiğim birşey varsa:

türkiyeden kayıt yaptırdığım zaman 1 sos bile düşmemişti.

Almanyadan kayıt yaptırdım, şu anda bana 2 haftada sos veya som düşmezse allah allah banlenecekmiyim diye düşünüyorum...
Bundan sonra account'umu sen aç o zaman. :mrgreen: Ama haklı aslında Türkiye'deki oyunculara düşen SoSuN miktarı çok çok çok az.
bence amerika yapalım ne torpil varsa amerikalılara var çünkü :S

Yeni account alırken Turkey seçeneği değişmiyor sabitlemişler.Ancak yurt dışına çıkarsanız ordan değiştirebilirsiniz.

bannedddd

Buralıyım
strean121 demiş ki:
düşünün bi iş yeriniz var 2 adam gelip çay içiyor:D SİZDEN BİŞEYLER ALIP SİZE KAZANDIRANA MI HÜRMET EDİP İKRAMDA BULUNURSUNUZ DİĞER BELEŞÇİYE Mİ ?:D:D
Iyi de sanki biz hic silk almiyor, normal takiliyoruz oyunda.. Emin ol Turkler de cok para harciyor oyuna.. :wink1:

ewt bende katlıyorum serwer sparta ve ne kadar mısırlı kveytli warsa sosun kaynıyo daha şurda 9deg geleli ne oldu derken dün rev6ya baktım serwerda tanınmış Star war adam şimdiden 9 deg full sosun sayılır ama bizim serwerda türkleredede +7 ler war hatta sosun +7 xbow olan türk bile war oda değil benim guild masterında +10 dagger war 85 lvl...

Jigsaw demiş ki:
TJ Poseidon'da ödemeyi GM'e yaptığını söyledi global ile zaten. Hacklendiği için itiraf etti, hatta biz JasonWalker ile muhabbetimizde SoSun lı silahı da GM'in işinden kovulmamak için chara girip geri aldığını düşündük.

Paradan ve paraya tapan bir şirketten söz ediyoruz. Söylediklerinin doğru olduğunu düşünüyorum ben vallahi.
Gm'le nasıl irtibat kurarız diye sorduğumuzda ise şşştt bu bir sır gibi aptalca bir cevap veriyor.Ayrıca globalden itiraf eden MaxSlayer'dı.O herifede glavie'ye döndüğü gün sosun glavie düştü.

TESADÜF. :roll:

A.T.P demiş ki:
Bırakın onlar sun alsın.
Ben en iyi buildi yapar,elime +7 silahı alır, kıyafet ve aksesuarlarımı +6 yaparım, gene kafa tutarım. :coffee: :coffee:
Zenginin malı züğürdün çenesini yorar derler. :headbang:
yürü be olm kim tutarseni kas glavie yap sp farmını al +7 silahini bitti bu iş

bizim burda kafede gmgargamelle muhabeti olan bi cafe sahibi var adamın adı ÇAKIR toryda ideal66 Baby_Lee gibi adamları var
neyse ya çok ballı ayda gm yüzünden adam gelior dur bakayım nasıl sosun düşmüş dior tüh daha düşmemiş dio arkasını döndü bende ordaydım o gün çarın başında 3 kişiydik bottaydı tüh daha sun düşmemiş dedi arkasını döndü 2 adım attı sun yüzük düştü adam sanki düşçeni biliomuş gibiydi

bencede çok dorğru ben de yaklaşık 1.5-2 yıllık oyuncuyum ilk serverım greecede ve senin dedğin kuwait guildini bilirim Yousefi sproo (sonra rockn_rolll guildine geçtler sonra ben başka serwera geçtim)yu onlar full sundu dediğin gibi olabilir

hehe cevap biraz geç oldu ama sosun olmayınca oyun oynanmıor mu yane bn 86 lv oldum yasım 16 bladerım iddaadan para tutturcakca charıma bişeyler alırm suan epey birikmişim var 90 da farm olunca setimi çekicem iyi kötü bladerımla gidicem mis gibi pvpmi yapcam elin zengin kuwaitlisi bni ilgilendirmez

hehe cevap biraz geç oldu ama sosun olmayınca oyun oynanmıor mu yane bn 86 lv oldum yasım 16 bladerım iddaadan para tutturcakca charıma bişeyler alırm suan epey birikmişim var 90 da farm olunca setimi çekicem iyi kötü bladerımla gidicem mis gibi pvpmi yapcam elin zengin kuwaitlisi bni ilgilendirmez

Yukarı Alt