BEYLER ÇARIN FİYATI 50 TL DİR İNDİRİM OLMAZ TAKAS OLMAZ ALICAK ALIR ALLMAZLARRSA DURSUN ACELESİ YOK
BİRDE 71 LW BOWUM VAR SKILLERİ 68 LWDE 15 K YAKIN SP Sİ VAR LW LİNE MAX ANLICANIZ DEPODA 1 TANE BOŞ ALAN YOKTUR PRO SET FB + STONELER FELAN ELİKSİR DOLUDUR AKLINIZA NE GELİYOSA ONUN FİYATI 25 TL DİR
BİRDE ELİMDE BOŞ AÇÇOND VAR ODA 10 TL SATILIKTIR
HİÇ Bİ ŞEKİLDE ÖNCE ID PW VERİLMEYECEKTİR İSTER SİLKROADMAX ARACILI İSTER PTT DEN ALIŞ VERİŞ SİZE KALMIŞ ARTIK NASIL UYGUN OLURSA
ALMIYCAKLARDA ABUK SUBUK YORUMLAR YAPMASIN SIKLDIM ARTIK GINA GELDİ
FİYATLAR UNLAR PARASI OLAN ALIR OLMAYAN BAKAR HESABI VE MSN EKLEYİPTE ÇARINA BAKIMALICAM YEMİNLER ETMELER FELAN OLMAZ OLAMAZ ÖLE ŞEYE KARŞIYIMDIR HERKEZE İİ FORUMLAR
DİGER ÇARIN FOTOLARI EN KISA SÜREDE EKLENECEKTİR
char name : alemci009
server: sw1
lw :95 tir ex 0%17 dir yeni lw atlamıştır çar ve kasılmıyor artık
istenen karşılık: arkadaşlar bu konuda pek fikrim yok fiyat konusunda yani fiyat offer
aracılık: site aracılı ile olur kesinlikle veya parayı yatırırsınız adımı parayı aldıgımda bilgileri verrim çara bakim 1 kere girip çıkcam gibi sözlerde bulunmayınız lütfen resimlerde herşey anlatılmıştır
cjar bilgi: arkadaşlar çar şuan 90 ff dir ve lw 94 ve 95 olmak üzeredir 91 lw up vermedim zaten sp yok :D yani niyetim çarı 9 gapla 120 lw getirmekti artık alan arkadaş nasıl bir yol izler bilemem ama alan arkadaşımın bilecegi konu çar 50 m goldla birlikte verilecektir ve deposu boş olarak ve son olarakta çar 0 fırdan kasılmıştır bugüne kadar en fazla 3 kere pwp alanına gitmiştir oo yüzden kimseyle sorunu yoktur + çarı 5 lw guildiyle birlikte verecegim
satıcı: fatih bışkıcı
msn: [email protected]

çar 95 lw olmuştur ve kasılması sona ermiştir çar kasılmıyacaktır tüm glw skılleri maxtır fırlatma dahil
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.