95 lvl de Yapılan Görev ile Zerkinizi Mavi Yapabilir, Nickinizin Başına Sarı Renkte ''Knight'' Yazdırabilirsiniz..
İşte Görevimiz ve Görev SOnrası Resimler Aşağıda:

- Resim Silinmiş.

Görevin Yapılışı:

Görev 1 - Askeri test 1

Constantinopole'ye gidin ve NPC Rachel'i ziyaret edin, onunla 2 defa konuşun ve 2. kez konuştuğunuzda sizi biryere ışınlıycak.Işınlandığınız yerde 10 dakika boyunca canlı kalın.Herhangi birşey öldürmenize gerek yok, sadece hayatta kalın.Orada 95 lvl champion çıkıyor ama giant party'den daha çok hp'si var.Benim d9 light armor setimle bana 1-5k arası vuruyor.Sen hayatta kalırsan bu görevi bitirmiş olacaksın.

Görev 2 - İlaç için malzeme

Rachel'le tekrar konuşun ve NPC Witch'i ziyaret edin. Onu constantinapole'de lighthouse'nin yakınında bulabilirsin.

Görev 3 - Canavarların böğürme taşı ( bu cümleyi anlayamadım sözlükten baktım böyle bişi çıktı )

Tekrar Witch ile konuşun ve o size yeni görevinizi vericek. Jangan cavede B2'de 7. ve üst odalardan birine gidin. ( 2. odadan ışınlanabilirsiniz. ) ve orda şu mob'lara atak yapın: Stone Ghost Tomb Ghost Tomb Spirit . Oradaki kestiğiniz ilk mobdan Beast's Bell denen itemin düşmesi gerek.
Düşünce jangana gidin ve Jeonghye ile tanışın.( Jaeunsa'nın bitişiğinde görebilirsiniz. )

Görev 4 - Hayalet kabuğu

Tekrar Jeonghye ile konuşun o size yeni bir item vericek.Şimdi TOMB'a gidin. ( Burası Janganın güney doğusunda bulunuyor cave değil. ) Tomb tam olarak X: 7175 Y: 309 'da. Buraya gittiğinizde iteme sağ tıklayın ve orada 95 champion mob çıkacak. Bunu kolaylıkla öldürebilirsiniz.Öldürdükten sonra NPC'ye geri dönün.

Görev 5 - Witch'in kağıdı

Constantinopole'de ligjthouseye gidin ve Witchle konuşun., sonra gidin ve Adria ile konuşun. ( Constantinopole'de hunter asociation olur kendileri )

Görev 6 - Hayalet

Adrian sana tuzaklar verecek, Taklamakanda Niya general'lere gidin ve orada tuzağa sağ tıklayın, orada tuzak kurulacak. Niya generalleri bu tuzağın üstüne doğru çekin. Mob ne zaman onun üstünden geçerse sana spirit verecek, yada tutmayadabilir.Genellikle sana Fusser spirit düşecek ama düşürmen gereken şey normal spirit.Ne yazıkki sen bu tuzağı sadece 60 sn'de birkere kullanabilirsin. Normal spirite ihtiyacın var ve bunun için 40 tane tuzak gerekli.Bu süre içerisinde bende 16 adet fusser spirit oldu.
1 tane normal spirit düşürdüğünde COnstantinopole'de Witch'e geri dön.
Witche geri dönme süresi içerisinde teleport olmazsın,constantinopleye atla yada yürüyerek gitmen lazım.

Görev 7 - Hayalet parçası

Witch'le tekrar konuşun ve o sizi yeni biryere ışınlıycak. Burada 95 lvl çok güçlü olmayan bir mob çıkacak.Bu mob 1k ve daha az damage vermekte ama seni dondurabiliyor. Bu Mobu KESİNLİKLE ZERKLE Kesmen Lazım..

Görev 8 - Yeni Güç
Witchle tekrar konuşun ve Rachel'i ziyaret ettiğinizde görevi tamamlamış olursunuz, ve sarı nick ile mavi zerkinize kavuşursunuz
Türkçe Çeviri Alıntıdır..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar Derin Araştırmalarım Sonucu Olaya Biraz Daha Açıklık Getirmiş Bulunuyorum =)
Bakınız Konuda Vermiş Oldugum Tüm Bilgiler Sadece ''Europe'' Charlar İçin Geçerlidir...
Fakat Hemen Üzülmeyin =) Çünkü CH Charlar İçinde Aynı Görev var EU 'Dan Farkı İse NPC Ler ve Yapılışı Biraz Daha Değişik OLup,EU Larda ''Knight'' yazısı yerine ''Captain'' yazısı OLması =)

Buyrun Bunlarda CH İçin Olan Resimler:

- Resim Silinmiş.

Buda CH Görevinin Yapılışı Fakat İngilizce :|
Aşama 1
Aşama 2
Aşama 3
Aşama 4
Aşama 5
Aşama 6
Aşama 7
Aşama 8
Bir Arkadaşımız Türkçeye Çevirirse Çok İyi Olur =)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Zerkin Kalıcı Oldugunu Biliyorum fakat Yazıyı Bilmiyorum...

peki bundan önce yapılması gerekilen bi görev varmı yada 95 lvldemi yapilmasi gerekli ?

mavi zerkin özelligi 8sn uzun süreli olması,daha güclü dmg vermesi ve %500 hız vermesidir.Bastıgınız anda charı göremiyosunuz char kopuyor :D

Arkadaşlar Derin Araştırmalarım Sonucu Olaya Biraz Daha Açıklık Getirmiş Bulunuyorum =)
Bakınız Konuda Vermiş Oldugum Tüm Bilgiler Sadece ''Europe'' Charlar İçin Geçerlidir...
Fakat Hemen Üzülmeyin =) Çünkü CH Charlar İçinde Aynı Görev var EU 'Dan Farkı İse NPC Ler ve Yapılışı Biraz Daha Değişik OLup,EU Larda ''Knight'' yazısı yerine ''Captain'' yazısı OLması =)

Buyrun Bunlarda CH İçin Olan Resimler:

- Resim Silinmiş.

Buda CH Görevinin Yapılışı Fakat İngilizce :|
Aşama 1
Aşama 2
Aşama 3
Aşama 4
Aşama 5
Aşama 6
Aşama 7
Aşama 8
Bir Arkadaşımız Türkçeye Çevirirse Çok İyi Olur =)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok İyi Olur Hiçbiyerde Tam Olarak Açıklayıcı Bir Anlatım Yok Daha =)

Esquare çok teşekkür ederim hacım. Yarın biraz anlatım biraz görsel biraz ps ekleyerek hem eu hem de china için global bi anlatım yapayım. Şimdi başlayayım dedim de uykusuzluktan gözlerimden kan nehirleri akıp geçiyor herşeyi kızıl görmeye başladım vampire bağlıcam şimdi kedi de var evde acımam yerim :twisted:

Polgara demiş ki:
Esquare çok teşekkür ederim hacım. Yarın biraz anlatım biraz görsel biraz ps ekleyerek hem eu hem de china için global bi anlatım yapayım. Şimdi başlayayım dedim de uykusuzluktan gözlerimden kan nehirleri akıp geçiyor herşeyi kızıl görmeye başladım vampire bağlıcam şimdi kedi de var evde acımam yerim :twisted:
:mrgreen: :mrgreen:

Görevi bitirdim ama bitirene kadar srodan soğudum :D

En son kısımda yazdıgında hata var zerkle kesmezsen görev olmuyor zerkle kesmen lazım ^^

Yukarı Alt