1992 - 1993 Model Bir Honda PRELUDE almayı düşünüyorum.Bu araçı kullanmış olan yada eşinde dostunda bulunan birileri bana araç hakkında bilgi verebilir mi ?

Merak ettiğim Parçalarını bulmak zormu ?
Parça fiyatları nasıl ?
Yakıtı 0,35 YKR varmııdır ?

Netten o kadar araştırmama rağmen detaylı bilgi bulamadım.Belki bir kullanıcısından yorum almak daha iyidir.Yorumlarınızı bekliyorum.

- Resim Silinmiş.
By oskijen at 2008-09-29

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
OSKIJEN demiş ki:
1992 - 1993 Model Bir Honda PRELUDE almayı düşünüyorum.Bu araçı kullanmış olan yada eşinde dostunda bulunan birileri bana araç hakkında bilgi verebilir mi ?

Merak ettiğim Parçalarını bulmak zormu ?
Parça fiyatları nasıl ?
Yakıtı 0,35 YKR varmııdır ?

Netten o kadar araştırmama rağmen detaylı bilgi bulamadım.Belki bir kullanıcısından yorum almak daha iyidir.Yorumlarınızı bekliyorum.
OSKIJEN oncelikle merhaba
Kuzenimin 89 Model prelode si vardı .
Parcalarını istanbul-izmir de rahatlıkla bulunabiliyor.
Parca Fiyatları Konusunda Bi Bilgi Alamadım Kuzenimden Kusura Bakma.
Yakıtı 0,39.3 YKR Diyordu

Umarım Bilgiler İsine yarar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzenim sanayide yatıp kalkar onunla hayatımın büyük çogunlugu sanayilerde geçti, oradaki deneyimlerimden bilirim honda prelude bu devirde alınacak araç değil lakin fiyatı uygun oldugu ve şekli güzel oldugu için seçiyorsan hata ediyorsun bir honda vtec sana daha fazla zevk verecektir lakin 11-12bin ytl civarı piyasası var daha atak bir araç diyorsan astra gsi 150 hp tavsiye ederim hem ekonomik hem seri olsun dersen pug var 1.9 1.nci viteste 70km/h gördük sende görürsün hem daha ucuz hem daha masrafsız fransız araçları renault ile aynı parçaları kullanıyor bütçeni yormaz.

hondaya bir not motoruna hiçbirşey olmaz lakin frenleri perttir, dikkatli kullan.

extraloob demiş ki:
kuzenim sanayide yatıp kalkar onunla hayatımın büyük çogunlugu sanayilerde geçti, oradaki deneyimlerimden bilirim honda prelude bu devirde alınacak araç değil lakin fiyatı uygun oldugu ve şekli güzel oldugu için seçiyorsan hata ediyorsun
abi aynen öyle.

Japon olduğu için + Fiyatı Çok uygun Olduğu İçin + Şekli Mükemmel olduğu için.

- Resim Silinmiş.
By oskijen at 2008-09-29

Böyle bir arabada alınmaz mı be ...............

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt