Ben Diyorumki Bundan Sağlam adam yoktur... oldie ?!!!!!!! Buildde Belli

Full Str Blade +9 sun Blade war rahatta adam Keser +9 sun Kalkanda war zor Yatar yatmaz Hatta temlerde Süper...BöLe bir charım olucak tamam seerver Benden sorulur :mrgreen: :mrgreen:

a4_tech demiş ki:
bowa gelen +40 crit fena.
yeri göğü inletir,ortalığı yırtar atar gibime geliyor.
pufff :? silkroaddan çakmadığın belli sen +40 crit vurma olasılığını % 40 artırıyo falan mı zanlediyon zaten eski skili crit 35 increase di okadar da fazla bişi etkilemiyodu şimdi 40 olduda sanki çok mu fazla bişi etkilecek sanki normal de 10k vururken yeni skille 50k falan vurcak zannediyon heralde ??

nuker olup blade açanlar cok iyi olucak sahsen kendimde le yaptım cok ta iyi oluyo böle

Bi çok kişi objektif olmadan kendi çarını yazmış en iyisidir diye :D
Ben rogue kasıorum ama china çarların genelinde bi yükselme olucak bence bu skillerle ...

70'te intler, 80'de bowlar, 90'da glavie skilini açanlar.

Yani str glavierler ya da benim daha önceden yazdığım gibi
1:8 hibrid spear cold90-light90- heuksal 90- fire 30

bence en süperi yine pure int spear imbuesi fire olnlar olack hemde full frmsa coşarlar bence sonrada bow gelecek +40 crit yani düşünemiom +40 criti :D bide bişey soaracam adamlar ndn imbuelerin 5. kitabunu çıkarmadlar

jumanji demiş ki:
bence ya crossbow yada ch bow walla +40 critical ne demek siz biliyormusunuz :D adamlar bowa neden bole çok yüklenmişler önceden kimse bow açmak istemiyordu.ama artık bowlar çok ünlü yeni yıldız falan gerçekten güçlü vuruyor . belli oluyor zaten gösterdikleri gibi:D

katılıorum xbow we bow en iileri bncede :headbang:

Bunlar gereksiz tartışmalar bence. Buildinle değil iteminle kralsın bu oyunda.Aşağı yukarı herkes bi charın nasıl yapılacağını bilir.Önemli olan itemlerindir ve farmındır.Farm tam itemlerin kuvvetli olduğu sürece bu oyunda güçlü olursun.Gerisi insanın şansına kalmıştır.Ben stunla sun blade kesen +5 galvie de +7 bladeyle division ile sun galvie kesen adam da gördüm.Önemli olan sizin itemlerinizdir gerisi çok da önemli değil.
Ama illa ki kimin şanslı olacağını sorarsanız büyük oranda bow ve glavie derim bladeye gelen skiller birbiriinin kopyası gerek yüzdeleri gerek vuruşları bow glaviye gelen skiller ise high dama ge critle çok büyük boyutlara ulaşabilir.Ghost spearın bi high damage ile bi str charın hp sinin yarısını götürdüğünü hepimiz biliriz böyle bi durum gene güzel yüzdelerle phy atack gücüyle öne çıkıyor.
:muck:

size söyleyim Full str glavieler en iyisi olucak açıklayım :
90 heukseal ,90 cold ,90 FORCE,30 light
Garment giyicez çünkü cold 90 fiziksel defansımız war o yüzden pro gibi bir set tercih etmemize gerek kalmıyor. light 30 yavaş koşuyor o yüzden garment işimize yarıyacak.Magic defansımız az olucak çünkü fire yok.
Force 'nin vital spotlarını Full str blade ye yollayıp ghost speaerın critiyle tek attığına şahit oldum o yüzden 90 force kesinlikle bir charda olmalı

Arkadaşlar , bow diyenlere sesleneyim önce. 8,1 str hybrid bow kastım 89lvl'im. 85 fire 85 80 light 40 cold ile oynuyorum.
Doğal olarak bow'un mag attack phy'den fazla olduğu için full str bow'dan çok daha iyi vuruyorum. Yatıramadığım int yok! Bow yok! Ama blade gelince güzelce biçiyor. Hadi ona'da dayanıyorum 90ff olunca zorlarım. Ama glavie gibisi yok . Emperor , storm cloud , windless 3lüsü ile başlasa ve 1i crit olsa zaten nuker ölür , str'nin canı yarım olur. Bow'da stun , crit , knockback şansı var iyidir hoştur ama Yetmiyor.32k canı olan bi glavier e pek sorun olmuyor bunlar.
Yeni charım glavier ve 90ff olunca çıkar dw'de pvp yaparım ve her kestiğimin ss'sini çekerim gönderirim =) Ayakta adam bırakmıcam.
90 heuksal 90 fire 90 force 30 light :coffee:

bence kullanmayı bilirseniz 7-1 sword veya 5-1 spear.. Sword daa iidr hem defansı fazla hem disablesi ama kabulleniyorum ki bowu fazla yapmışlar strong bow deli gibi damagesi var o germesini de hemen bitirmişler pıt direk atıo.. ama bow da çok zevk vermio ya çeek bırak çeeek bırak başka bişi yok

Öğrendiğime Göre bu Lvl Cap Arttıkça Full Int Charlar Güç Kazanıcakmış Strlere Göre.... (( Gmden Öğrenen Bir Kişiden Öğrendim))

Yukarı Alt