Arkadaşlar bu 90Lv in geleceği tarih için herkez farklı bir şey söyülüyor, biz yıl başı diye biliyoduk, mart diyen var, ağustos diyen var... Confused
Ne zaman gelicek kesin bi tarih yada jm nin açıklaması yokmu Question

bence kimse 90ı moksanı düşünmüyo

"ya bende hacklenirsem" diyo herkez Wink :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
resmi sitesinde bir haber yok tek düşüncemiz kore serverına gelenleri orantılıyoruz ortaya haziran-ağustos gibi bir tarih çıkıyor fazla da bir bilgi yok.

ispat istedi ben de diyecek soz bulamadım yarın gelir dedim JM daha bişey soyleyememişken biz nasıl bir ispat sunalım sayın 80 lvl arkadasım?

bende elimdeki bowu sattim +7 yi +5 aldm zaten amacim glavie ye donmekti ama 90 i bekliorm bende yilbasinda gelicek soylentileri cok fazla hatta oyle bir duruma geldiki millet sun larini falan cilginlar gibi satmaya calisiyo ama kesin bir bilgi olmadigi gibi joymax en ufak bir aciklamada yapmadi...

_AvRiL_ demiş ki:
ispat istedi ben de diyecek soz bulamadım yarın gelir dedim JM daha bişey soyleyememişken biz nasıl bir ispat sunalım sayın 80 lvl arkadasım?
ispat derken mantıklı bi açıklamasıyla yane
mesela extra güselce sölemiş.

su gun gelir diye birsey soylemek zorunda değil kimse sonra adımız yalancıya cıkmasın dimi:D

ya milelt ne kadar ozurlu bana yılbasında aralık yada ocak dedıler itemleri sattım kafalarına göre agzına geleni sölüolar rezillik ya cık cık cık Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad

tam bir bilgim yok ama ben nisanda gelicek diye biliyorum çünkü ... 70 geldiginde de yılın ortalarıydı 80 geldiginde de yine yılın ortalarıydı yine öyle olur diye düşünüyorum

Yukarı Alt