Bladeden başka 3 yada 4 vs 1 yapabileceğin başka bir çar varmı ? Bence uygun skill yapılandırması ve sağlam itemler ile süper bir blade...

aynı sartlar altında bır bladerın pvpde glavıerı yenme olasılıgı yoktur bu kdar net soyluyorum ancak ve ancak glavıerı kullanan kısı acemıyse ve elı pratık degılse blade sansı vardır :thumbsup: bunun dısında skıll yapılandırmalarında cold hıc vermemıs bır glaver coldu 48 olan bır bladerın karsısında durmaz bunun dısında da ıtemlerı full sox olan bır blader npc takılan bır glavıerı yener bu secenekler zaten hangı yapılandırma olursa olsun olcuttur yenılıp yenılmemeye :muck: ama aynı sartlar altında bladerın cokta sansı yoktur pys damage savası olur ve glavıer kazanır :thumbsup:

en iyi car diye bir sey yoktur iyiye yakın car wardır senın canın hem keserim hemde kesilirim diyosan glaviye aç ama yok ben kimseye kesilmek istemiyorum kimseyide kolay kesemem diyosan blade acarsın olay bu kadar her sey senin istegin üzerine

sen glavie blade demişsn ama bnce bow:D bowda 90 lvde açılan mavi ok o duygu paa biçilemez:D

blade çar 90 levelde gelen skillerle kendi levelini daha kolay yatırabilen bir çar olmuştur. zaten sağlam bir çar türüdür. 90 levelde gelen skiller üzerine ben blader çar kurmanı tavsiye ederim :wink1:

Blade tanklığını yapar kesemez orası ayrı.Glavie ile pvp yaparlarsa force olan taraf alır.Eğer 2 taraf da forceyse yatırmak iş o zaman imkansızlaşır.eğer 2 si de normal buildlerse glavie 60% blade 40% alır.Ama bunların karşılığında 10mye yakın pot masrafı çıkabilir :)

extraloob demiş ki:
blade'in elinde shield olduğu sürece emin olun glavie kadar güçlü vuramaz çünki gücünden kısıp defansına ağırlık verilmiş bir chardır glavie kadar güçlü olsaydı bir de shield ile tank ötesi char olurdu :?!!

kısacası GLAVIE Rulezzzzzzzz ?!!!!!!
Yeaa yeni gelen banshee skill i ismini tam hatırlamıyorum böyle olması lazım o çok ezik bişe sağlam bi glavie ile kapışırken dayanamıyolar onu açıyolar defence falan kalmıyo tabi :D Glavier 2crt 2stunda adamı yiyor Sağlam itemli Glavier best of best ^^

Jigsaw

Aileden
Sun Weapons
Blader > Glavier

NPC Şartları
Glavier > Blader

Bu arada weapon dışında tüm masterylerinin aynı olduğunu varsaydım charların...

EnDZoNe

Deneyimlere göre HEr Zaman blade Bleed ve Division HEr zaman dengeyi bozuyor ... dusuk damage fakat + defans durumu dengeliyor Bleed Division İmpotend ve yeni gelenk kalkan skili durumu Bladein lehine seviriyor istedigi zaman ölümsüz istedigi zaman ölümcl bi çar artık Blade ..

Jigsaw

Aileden
EnDZoNe_ demiş ki:
Deneyimlere göre HEr Zaman blade Bleed ve Division HEr zaman dengeyi bozuyor ... dusuk damage fakat + defans durumu dengeliyor Bleed Division İmpotend ve yeni gelenk kalkan skili durumu Bladein lehine seviriyor istedigi zaman ölümsüz istedigi zaman ölümcl bi çar artık Blade ..
15sn. castle shield ile phy. defansını da arttırabiliyor. Statüs atmaya çalışmak için falan. Fakat Glavie`nin de 30k HP`si olduğunu unutmayalım. :D Yatırmak ancak +9 veya sun ile mümkün gibi. Division atılsa bile zor. Yatırıp 4 kere batırmak iyi de. Purification piller de var...

36° -42° kuzey enlemi 26°-45° doğu boylamı
ya ne glaviası eskiden blader büyüleri çok ezik die millet glaviar çar açtı :D şimdi 9 dg ile glaviaya 5 tane yeni skill geldi division yedigi zaman glavianın degil 30k 40k canı olsa bile yatar elinde +6 dan fazla blade olmak şartıyla glavianın eski görkemi kalmadı (benim 68 lvl blader ve 72 lvl glaviar çarlarım var)

Prestij

Tanınıyorum
heledeli demiş ki:
ya ne glaviası eskiden blader büyüleri çok ezik die millet glaviar çar açtı :D şimdi 9 dg ile glaviaya 5 tane yeni skill geldi division yedigi zaman glavianın degil 30k 40k canı olsa bile yatar elinde +6 dan fazla blade olmak şartıyla glavianın eski görkemi kalmadı (benim 68 lvl blader ve 72 lvl glaviar çarlarım var)
Bence 90 lvl farmlı charlarla oynamadıysanız yorum yapmayın, başlıkdada dediği gibi 90 lvl de diyor arkadaş. Tekrar ediyorum ; PvP için tartışmasız en dengeli char glavie. Diğerlerininde kral olduğu ayrıcalıkları var ancak PvP de değil.

Yukarı Alt