Chardan ne istedigine baglı, eger diyorsan ki ben sadece kesemek isiyorum arada bir kesilsemde olur ozaman Glavie mukkemel char dır. Yada diyorsan ben Kesilmek istemiyorum arada bir kesem bana yeter ozaman blade +5 seti yap Tank char olur ^^ bide colduda verip lytg düşürürsen 2 glaviede kesemez ^^ :wink1:

extraloob demiş ki:
blade'in elinde shield olduğu sürece emin olun glavie kadar güçlü vuramaz çünki gücünden kısıp defansına ağırlık verilmiş bir chardır glavie kadar güçlü olsaydı bir de shield ile tank ötesi char olurdu :?!!

kısacası GLAVIE Rulezzzzzzzz ?!!!!!!
Shieldsiz Mi GEzsin :D:D

glave saglam vuruoda extraloob blader ler kadar defansida yok glavenin anladinmi 2side birbirini kesemez ben 59 lvl iken 64 glave ile vs yaptim kesemedi yani 59 lvlde kesemedi ben bladerdim düsün yane :)

bence glavie acayıp güzel hareketleride güze ve ek olarak 3-4k can verior buda glavie yer için bence en iyi özelik

Bu iki charı kıyaslamak çok zor.Eşit sayılabilir bu yüzden önemli olan item derim.İtemlerde aynı dersen net bişey söylenemez.

blade ++force diyenlere şaşırıyorum. zaten bladerın combolarında zehirler var sen daha ne açarsın force u ! bunu yapan arkadaşlar hiç memnun değilller haberiniz olsun. ideal blader çarı bence fire 90 cold90 light 30 bicheon 90. eee tabi her aklın yolu bir değil :wink1:

XmerLaa demiş ki:
Bence Blade :) Combolardaki Divisyon Fln KuLanması Daha Zevkli oluyor :)
Tamamda division a güvenio bütün bladerlar ama glavierda stun ve zehirleme(dull du heralde adını yanlış hatırlamadıysam) var ayrıca can veren skill var +3-4 k fasladan verio bide üstünü str giyinince canı uçuyo zaten blader çok ezik koyuyor o kadar canı olan glavier a karşı fasla etkili olabileceğini zannetmiyorum her ne kadar yatır olsada.Ben 78 lwl glavier ım.Ama lwlimdeki bladerla pwp yaptığım bi arkadaşım war üstü benim gibi +3+4 set elindeki shieldin br su yüksek olduğundan ve bladerlarda br veren skill olduğundan(90 da 9br verio) bende onu yatıramıyorum sadece arada 2-3crit çaktığım zaman yatıyo.Ama hemen hemen aynı güçteler o lwl de önemli olan 2. şey itemler zaten itemi sağlam olan kazanır.Ama ben yinede glavier ı 1 adım önde görüyorum. :wink1:

senin düşüncene de saygı duyuyorm :)

itemler ve silah aynı olsa skiller aynı olsa bile denge olamaz blade force açmışsa glaive ceyran açmışsa blade pot harcamadan bile yenebilir

zagaron demiş ki:
blade ++force diyenlere şaşırıyorum. zaten bladerın combolarında zehirler var sen daha ne açarsın force u ! bunu yapan arkadaşlar hiç memnun değilller haberiniz olsun. ideal blader çarı bence fire 90 cold90 light 30 bicheon 90. eee tabi her aklın yolu bir değil :wink1:
+2008

Blade ile Force yanyana getiremiyorum :lol:

Yukarı Alt