Cık Surdan Derken ? Neyı Kastedıyorsun Kardesım ? O Zaman Berkayına Pm Atsan Daha Iyı Olurdu Konumu Kırletmezdın :twisted: :twisted:

Quensis demiş ki:
Dodocan demiş ki:
Cık Surdan Derken ? Neyı Kastedıyorsun Kardesım ? O Zaman Berkayına Pm Atsan Daha Iyı Olurdu Konumu Kırletmezdın :twisted: :twisted:
Neyse yeter bu kadar.1000. Postundan sonra görüşelim ^^

Black Rain demiş ki:
Berkay Çık Şurdan Yahu Post kasmak istiyosan bana gel bende özel taktikler var dostumm :lol: :P
Hani nerdee :mrgreen:
Burdan çıktıını görmeden yazmam :D

Prestij

Tanınıyorum
Dodocan demiş ki:
Caliante demiş ki:
Dodocan demiş ki:
@Caliante
Ben Sımdı Oyle Bırseymı Soyledım? Post Kasılarak Mod Olunsa Yarına 3000 K Olur Onu Bende Bılıyorum Sıtede Bıraz Paylasımın Olması Lazım Moderatorlukde Zaten Neler Yaptıgın Yazıyor :wink1:
Arkadaşım, bir forum sitesinde kimseyle didişmek gibi bi niyetim yok. Bu tip gereksiz konular yüzünden cevaplanmayı bekleyen onlarca sorun cevaplanamıyor. Mod dediğin hatasını kabul eder, daha iyisi için uğraşır. İyi kavramı senin için buysa bilemem.
Pekıı Sunu Dusun Bakım Sen Deneme Mod Olsan Benı Uyarırmısın Konuyu Uzatırmısın :thumbsup:
İkisinide yapmam; Aslında hata sadece sende de değil. Madem burası bir deneme alanı, bu kısımdaki konuların aktif başlıklar veya yeni mesajlar kısmında görünmemesini sağlardım.

Prestij

Tanınıyorum
Evet dediğim gibi suç sizlerde değil sitenin yapısında. "Test Drive / Deneme Alanı" vb. insanları meşgul etmemesi gereken bölümlerdeki konuların aktif başlıklar ve yeni mesajlar kısmında, gereksiz karmaşıklığın olmaması adına görünmemesi gerektiği düşüncesindeyim. Bu fikrimi "İstekleriniz & Önerileriniz" kısmında belirttim.

viewtopic.php?f=5&t=81822&p=972098#p972098

_HaNNiBaL_ demiş ki:
1000+ Postla Deneme Mod olunmaz Ne kadar sitede kaldıgın kaç aydır sitede oldugun onemli boşuna post kasma :wink1:
Sen Emınmısın Bu Cevabı Yazarken Hıc Dusundunmu ? En Fazla Sıtede Duranmıs Haha Cok Komıksın Dostum..Bu Sıtede 800 Lukde Mod Var Onlar Yaptıgı Paylasımlardan Dolayı Mod Oluyor :wink1: :wink1: :wink1: :wink1:

Prestij

Tanınıyorum
Caliante demiş ki:
Evet dediğim gibi suç sizlerde değil sitenin yapısında. "Test Drive / Deneme Alanı" vb. insanları meşgul etmemesi gereken bölümlerdeki konuların aktif başlıklar ve yeni mesajlar kısmında, gereksiz karmaşıklığın olmaması adına görünmemesi gerektiği düşüncesindeyim. Bu fikrimi "İstekleriniz & Önerileriniz" kısmında belirttim.

Sanırım bu konu artık kapanması gereken bir konu.

Prestij

Tanınıyorum
Caliante demiş ki:
Caliante demiş ki:

Sanırım bu konu artık kapanması gereken bir konu.
Gereksiz muhabbetlerle sitedeki insanları meşgul etmekte üstümüze yok, yetkili arkadaşlardan ricam uzamasında fayda sağlamıyacak konuların kilitlemesi.

Yukarı Alt