:oldie: Arkadaşlar bazı oyuncular 3 veya 4 haftada 90 olduğunu söylüyor doruda çıkıor bunun bi BüF noktaları warmı warsa neler şimdiden Teşekkürler..........

Büf noktası yok :D

Bu playerlar full pre.+bot kasıyorlar (7/24)
Unique ve pvp peşinde koşmuyorlar :D
Sadece 24 saat Pc kasıyor.
Bir ayı bilmem ama 1,5 aya 90 rahat olunur bu şartlar altında :wink1: :D

tecrübe,sabır,azim ve azıcık para.
tamam biraz daha fazla para diyelim.
yabancılar bu işi iyi bilir.dikkat edersen unique diye kendini paralayan hep Türklerdir.
o sırada diğer oyuncular ise gerek botta gerek partide paşa paşa kasmaktadırlar..
bot+pre plus+sp ticket diyelim tam olsun.

ZeratuL* demiş ki:
önemli olan 90 olduktan sonra neler yaptığındır . itemsiz ve kötü bir yapılandırmalı 90 bi işe yaramaz :D
Öyle deme hepsi de çok iyi 90 olduktan sonra da.. :wink1:

Bazıları Yeni açılan server a geçip ilkten wizard kasıyor 80x bir lv yapıyor sonra bu 80x wizard ile onglarda farm ı bitirip 7000k veya 1m sp her nseyse bu 80x charla da full arkasına alarak lv kasıyorlar böycele hızlı ve ff char olmuş oluyor :wink1: Pre ve silk alman lazım tabi bu iş için yoksa banlıyorlar :D

ilk Charı Aç 1mil Sp Toplamaya basla Ve bununla birlikte sp ticket al Lvl 20-25 arası onglarda kasılacaksın 26 olduğunda ölüp lvl düsmen gerekiyor tabi bot ve kasan bi charın olucak 1 mil sp topladıktan sonra pre ile kasılacaksın en fazla 2 ay 90 ff :D

ben kasılırmı bilmem ama benim arkadaş uranüste85 lvl.4 tane 64 lvl çarı 1 haftada yapıp 60 ytl den satıyo.itemleri o kadar iyi değil.Yani 90 lvl bir wizard itemleri güzelse 3-4 hafta içinde çok rahat bi çarı 70x lvl yapıp sonra 90'a bot+pre PLUS la getirir

Farmsız plusla botla 90 olursunda farmsızda skillerin dandik olur bu sefer 90 lvl de sp kasmaya çalışacan asıl o zaman çile :D

pre plus+bot+sp olması lazım ve çabuk kasılan bi build olman lazım.ayrıca unique ve pwp değilde full kasman lazım ve lv atladıkça itemlerinin hazır olması gerekir.örnek olarak benim bow çarım 85 olunca hemen +7 sini taktım ve 1.5 günde 86 olmuştu herkes çok şaşırmıştı :D

çabuk kasmanın püf noktası 0 gap :) ister ongda spni biriktir çabuk kas istersen 0 gap git yarım yamalak skillerle 90 ol çorba char yap 2si de hızlı olur ^^

Ya ARkadaşlar Lütfen Sölyle Soru İşareti Koyar İnsan Ya Nasıl Başlıklar Bunlar Ben İçeri Ne Hayellerle Gİridim Böle Konular Sitenin Seviyesini de Düşürür Lütfen !!!

Yukarı Alt