Arkadaslar suan muhtesem bir buildim war ozetlemek gerekirse fire 80 bitcheon80 force 80 llightening 60 . Force den gelen debufflar we combodan gelen statuslar birlesince kesme sorunu %100 olrak ortadan kalkiyor . Force skilleriyle birlikte statusa soktugunuz taktirde snow shiledli rakipleri dahi kesebiliyorum. Fakat 90 cap geldiginde force kapamak istemiyorum duydugum kdriyla division benzeri seylerde eklenecek force'ya we cok dha iyi olacak ... 90 cap için suan aklima gelen tek sey fire90 bitcheon90 force 90 light30 Idea Exclamation ama lighteningin 30 olmasi dmek yavas kosmak+p.radio gbi onemli bufflardan yoksun kalmak demek 90 cap için iyi bir fikri olan warmi?!? perde

zaten fire bladersan mecburen fire ve bicheon uplamk gerekiyo illaki force 90 cap a cekicem diyosan da dusuncen guzel parry ratio yuda kafana fazla takma zaten pure str charsın pek problem olusuturucagını dusunmuyorum bı tek dedıgın gıbı hızlı kosma problem yaratblr ama garment set varsa uzerınde oda pek problem yaratmaz extraokk

SKYWALKER demiş ki:
zaten fire bladersan mecburen fire ve bicheon uplamk gerekiyo illaki force 90 cap a cekicem diyosan da dusuncen guzel parry ratio yuda kafana fazla takma zaten pure str charsın pek problem olusuturucagını dusunmuyorum bı tek dedıgın gıbı hızlı kosma problem yaratblr ama garment set varsa uzerınde oda pek problem yaratmaz extraokk
evet garment giyorum ama yinede hiz sorununun sadece garmentle aşamayacagimi dusunuorum olmadi paraya kiyip ixirlerle kosucaz =))

yanı mecburen paraya kıyman gerekıyo o zamn cunku ıllakı force kasıcam dıyosun benm sana tavsıyem keske hıc force uplamadan sadece fire bicheon lght gıtseydın ama senın tercıhın tabı senın tercıhıne gore de tek secenenek lıght gerı cekmek

SKYWALKER demiş ki:
yanı mecburen paraya kıyman gerekıyo o zamn cunku ıllakı force kasıcam dıyosun benm sana tavsıyem keske hıc force uplamadan sadece fire bicheon lght gıtseydın ama senın tercıhın tabı senın tercıhıne gore de tek secenenek lıght gerı cekmek
açikçasi cok dusundum ama force oldugu zaman 6li combonun statuslar birlesince snoe shiledli intleri oldurmek mumkun hale geliyor force olmadigi taktirde mecburen beklemek zorundayim malum bladerler dusuk damage weriyor o sorunu ortadan kaldirmak içn force ya asildim :mrgreen:
bakalim nasil olacak

kardes beee suraya senın blade skıllerını koaysanda bizde faydalansak yenı blade acıyorumda

tabi simdilik sp kasıyorum 99k sp var:D

eagle1016 demiş ki:
kardes beee suraya senın blade skıllerını koaysanda bizde faydalansak yenı blade acıyorumda

tabi simdilik sp kasıyorum 99k sp var:D
sormak istedigin yda bilmek istedigin seyleri soylersen yardimci olurum elimden gelidignce :wink1: .

Yukarı Alt