Barzo

Çok güzel gerçekten, fakat bu bir bug sayesinde yapılmış birşey öyle işittim :D
Kaynak: Arbeitsamt

Replay demiş ki:
UniqueHunter demiş ki:
DangerWalker demiş ki:
hehe +14 deyince birden sinirlendim dedim bu nasıl bastı +13 tü zaten, şimdi videoyu izledim değişen bişey yok +13 aynı +14 diye bişey yok :P
nasıl yok iyi bak ^^
böylelerine KÖR diyoruz :sfff:
senin gibilerinede kaşıntılı diyoruz. +14 denilen videoya baktım videonun başlığında +14 diyor +13 ü gösteriyor avanak :coffee:

Takımı
Besiktas
DangerWalker demiş ki:
ha unutmadan vtunnel den girdim başlığı alıp oraya yapıştırdım çıkan videoda +14 dedi girdim +13 gösteriyor bi yanlışlık varsa vtunnel in suçu ben bilmem :twisted:
konuşmalarımıza dikkat edelim bro '' Avanak '' Yanlış oluyo :wink1:

Takımı
Besiktas
DangerWalker demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
DangerWalker demiş ki:
ha unutmadan vtunnel den girdim başlığı alıp oraya yapıştırdım çıkan videoda +14 dedi girdim +13 gösteriyor bi yanlışlık varsa vtunnel in suçu ben bilmem :twisted:
konuşmalarımıza dikkat edelim bro '' Avanak '' Yanlış oluyo :wink1:
´´Kör`` olmuyo demi? :wink1:
kör kötü sözmü ?.

DangerWalker demiş ki:
Videoyu sonuna kadar izleyip iyi bakarsan +14 olduğunu görebilrsin bu arada silah +15 oLmus :S :@

UniqueHunter demiş ki:
DangerWalker demiş ki:
Videoyu sonuna kadar izleyip iyi bakarsan +14 olduğunu görebilrsin bu arada silah +15 oLmus :S :@
ya abi ben baktım vtunnelden sonuna kadar, başlıkta +14 yazıyodu girdim dediğim gibi sonuna kadar izledim +13 gösterdi hep vtunnelde bi sorun var heralde :) :P

Takımı
Besiktas
DangerWalker demiş ki:
kör kötü sözmü ?.
avanak da değil o zaman. madem kör iyi bir söz, sana derler sesini çıkarmassın! tartışıcaksak da düzgün bi konuda tartışalım saçma bir konu hakkında kimi koruyorsun? :coffee:[/quote]
Kör kötü söz ise bunlarda kötü sağıl dilsiz.Ozmana dilenciler kndilerine küfür ediyo Bn körüm Bnsağırım diyolar :wink1:

SweeTChieF demiş ki:
DangerWalker demiş ki:
kör kötü sözmü ?.
avanak da değil o zaman. madem kör iyi bir söz, sana derler sesini çıkarmassın! tartışıcaksak da düzgün bi konuda tartışalım saçma bir konu hakkında kimi koruyorsun? :coffee:
Kör kötü söz ise bunlarda kötü sağıl dilsiz.Ozmana dilenciler kndilerine küfür ediyo Bn körüm Bnsağırım diyolar :wink1:[/quote]
farkındamısın bilmem ama boş konuşuyorsun :coffee: daha fazla uzatmanın lüzumu yok :!:

Yukarı Alt