1. Reklam

1. bestsro
      joysro
      anafor
      deep
      eos
      anafor
      trensro

90 glav yardım

1. guardianofhell

guardianofhell rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Öncelikle herkese selam çok eski bir üyeyim faka uzun zamandır giremiyordum.
    sorum şu ;
    Glav charım var ama force max yapmak istiyorum de bufflardan dolayı ama geriye kalan skilleri nasıl vereceğim konusunda biraz şüpheliyim extra kardesim ve diğer üye arkadaşlar fikirlerinizi merak ediyorum.
    yoksa force sevdasından vazmı geçmeliyim.
    yorumlar için teşekkürler!!!

2. Presence

Presence rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

bence force güzel bende yapmayı düşünüordumda sp kasmak gözümde büyüdüğü iiçin yapmadıom eğer yapabilme sansın varsa yap fire 90 force 90 heuksal 90 light 30 protector giy

3. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi

fire ve heuksal ın 90 olduğunu varsayarak yazıma başlıyorum.

force u 90 yaparsan light tan kısmen vazgeçmiş olursun.ancak şu da bir gerçektir ki özellikle glavie çar hıza muhtaçtır.bunu scroll ve druglarla kapatırım diyorsan light 30 yapmanı öneririm.en azından lvlın izin verdiği hızlı koşmayı,ışınlanmayı,parry ratio yu ve mag. atak arttırıcı skill i maxlarsın.

force daki skillerin-90 lvl da- ne kadar etkili olup olmadığı konusunda fazla bir bilgim yok.ancak 80 lvl dakiler kadar güçlüyse karşındakini çıldırtmak çok kolay olur senin için.

force açarsan pvp lerde yenilmez olursun.fakat jobwar veya guild war yaparken fazla şansın olacağını düşünmüyorum,zira kimse pvp için force veya warlock zehirleri için pill almaz.fakat işi ciddiye alan bir oyuncu bu saydığım iki savaş içinde bunlardan bol miktarda yanına alır. (en azından ben öyle yapıyordum).bu da o tip savaşlarda seni sıkıntıya sokabilir.hızından ve vuruş gücünden çalarak.

ne seçeceğin sana kalmış.

4. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bence force pek hatta hıc ısıne yaramıcak ıkı tane buff (vital fln) ıcın dıger gereklı buffların oldugu masterylerı ekleyemyrk mastery skıntısı cekme glavie istiyorsan bence en mantıklısı fire glavie 90 heuksal-90 fire-72 light-48 cold :thumbsup:

5. Sniker

Sniker rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gerçekten çok iyi biseçim yapmışsın.
    Force ye gelen division gerçekten çok işine yarayacaktır.
    Pill Forceye bile çözüm değil.Sana küçük bir tüyo vereyim.Adama decay weaken atıyorsun, bekliyorsun pill basmasını pill i bastı mı 15 saniye beklemesi lazım.Sen asıl skillin olan dvisionu bu ara atıyorsun.15 saniye maximum damage vermeye dewam ediyorsun.
    İmpontenti de kullanabilirsin canın azaldığında pill i bastığı anda atmanı tavisye ederim 15 saniye de kendini çok rahat toparlarsın :wink1:
    Yani Force işini bilen ellerde kral olur :)
    Kullandıkça daha bir çok yeni özelliğini keşfetmeye başlayacak, bu konuda uzmanlaşacak ve serverinde sunlulara bile kök söktürebileceksin :)

Arkadaşlar forcenin çok gerekli mastery olduğu kanaatindeyim ben.Gerçekten büyük işler başarıyor.Atack & hızlı koşma için 90 Light yapmaktansa 90 force yaparım 1/2 oranında yawaş koşarım, 5 kat daha fazla atack alırım.
    Force gerçekten çok işe yarayan bir mastery.

6. Torquel

Torquel olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Force kraldır...90'a kas farm yap her türlü pvpde muthis olursun.