Arkadaşlar bu sp 90a nasıl yetecek demeyin artıyor bile yapacağım build
Rogue [ Xbow + Bard ] = 345 k sp gerektiriyor 90 Full Farm için.
0-90 arası 0 gapla 235k gibi bir rakam getiriyor.
345-235 = 110 k sp kasmam gerekiyordu.
Bilmeyen arkadaşlar yorum yapmazlarsa sevinirm. Açıklama yapmamın nedeni bazı arkadaşların sp yi çok az bulacak olmalarındandır...
Herşeyi defalarca hesapladım :)
http://img141.imageshack.us/my.php?image=sro2008112923330275zh0.jpg
Dahada kasıyorum sp

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hadi geçmiş olsun sıra bizde gaia'da önce 90 olalım arkası gelir :P

bence yanlış yaptın farmı erken bitirmekle.Benim hesaplarıma göre de 366 k sp ile senin dediğin yapılandırma full farm oluyor. Rogue+Bard demek dagger skillerini de içeren yapılandırmadır. Xbow+bard onun yarısı :)

Umarım ilerde niye Dagger skilleri için farm yapmadım demezsin :muck:

carwen

Bilgiliyim
Benim gibi ilerde pişman olacaksın gibime geliyor, hazır imkanın var kas derim, benim gibi 110k sp kasıp tamam bu yeter bana deyipte level 64 olunca kafanı taşlara vurmazsın umarım. ^^

Arkadaşlar zaten xbow + dagger olan char kastım 80 lwle kadar ancak daggeri hiç sevmedm bu arada farmıda bitirmedm 162k oldu :) Xanthos senin gösterdiğin hun slotunda devam ediyorum şuan :) Sadece dlvl yapmıcam. :) Şuan pek zamanım yok derslerden char yeri değiştiremem sürekli en azından bir süre daha farma devam :)

OneEyedJack demiş ki:
Benim gibi ilerde pişman olacaksın gibime geliyor, hazır imkanın var kas derim, benim gibi 110k sp kasıp tamam bu yeter bana deyipte level 64 olunca kafanı taşlara vurmazsın umarım. ^^
neden pişman olacağımı anlayamadım :) Hesaplarım tamam çünkü 90a kadar full farmed gidicem :) + şuan sp farm kapatmadım hala 9 gaptayım :) sadece hunlara geçtim birde artık dlvl yapmayı düşünmüyorum :) Sizin gösterdiğiniz hun slotunda takılıyorum artık. Onn içinde tekrar teşekkürler

carwen

Bilgiliyim
Adonia demiş ki:
OneEyedJack demiş ki:
neden pişman olacağımı anlayamadım :) Hesaplarım tamam çünkü 90a kadar full farmed gidicem :) + şuan sp farm kapatmadım hala 9 gaptayım :) sadece hunlara geçtim birde artık dlvl yapmayı düşünmüyorum :) Sizin gösterdiğiniz hun slotunda takılıyorum artık. Onn içinde tekrar teşekkürler
Önemli değil, ben 110k sp kasıp 64 levelde pişman oldum o yüzden söylemiştim. Ama ben chineseyim a siz europeansınız onu bilemem. :)
Ps:Hayırlı olsun.

yani hesaplamasam haklı olduğunu düşünürdüm ancak hesapladım hatta 90da FF olup 70k da sp kalacak fazladan 0 - 90 arası 0 gap gitsem bile :)

PS: Avatarda çok tatlı ^^

Sürekli ilgilendiğin için teşekkür ediyorum... Yazılılarım nedeniyle daha exp kasmaya başlayamacağım. :)
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Önemli değil :) Slotta çok iyi onglar kadar iyi olmasada en azından ks ile uğraşmıyorum...

ben bitirdim farmı :D yani birazda ıshade ve penonlardada yapıcam elimde wizard varken :D

sakın bırakma derim ben.daggersız rogue olmaz çünkü.pvplerde dagger+xbow kombinasyonlarını kullanman gerek.dagger açmamış bir rogue ölü bir rogue'dur.
sadece skill olarak bakmayın.mesela daggerda can değil savunma yarıya iner.bu da bazen xbowdan daha fazla avantaj saglayabilir..15 saniyeligine hızlı koşma vs bir sürü yararlı skill var..sana tavsiyem biraz daha kas(biraz değil tabi baya) daggerı da aç.yoksa sürünürsün.

Yukarı Alt