Bu sene tanıdığım çoğu tıpcı yeniden girecek vallahi anlamadım sektörde problem mi var yoksa bölüm bana göre değil mi diyorlar bilmiyorum. itü telekomünikasyon isteyen var öyle yani . Her sene böyle miydi bilmiyorum da bu sene böyle bi çok geldiler gözüme :P

Biyolojiden ilk üniteye dikkat edb. tarih halledersinde biyo cok uyuzdur.

ps:Hacım git önceden sıranın sağ ve sol köşelerini parayla kazı kopyayı oraya yaz kagıtlar dagıtılırken kollarını üstüne koyarsın cakmazlar :D

Takımı
Besiktas
Hiç çalışmadım dün gece, organik ve inorganik bileşenlere bir göz attım 10 soru yaptım sınavda :mrgreen:

18 inde Edebiyat sınavım var daral:

hacım burdan milletin konu vermesiyle olmaz bak hoca bugun aynen bıze böyle dedi tane tane yazıyım.

Alın elinize bir 9. sınıf kitabı ( hangi dersten sorumluysanız ) baştan başlayın unite konularına mesela sallıyorum organik şöyle düşün bu organikten ne çıkar ? hemen ona çalış yani sen kendi kafanda soru çıkart yani bu sene aynı seneyede aynı sorar diye birşey yokmuş sadece sen aklından soru hazırlasan bile koca kitabı 5 sayfa falan tutar diyor ezberleyin girin 60 70 80 alın dıyor bırakın 45i kadın böyle dedi aynen hacım ^^

Barbbooo demiş ki:
8de görmüştük biz onları yav. :think:
8 de ana konular görülür Kimyadada aynı şeklde 9. sınıfda Asit ve Bazları tekrar görürsün 8)

Ps: Suanda 9. sınıftayım sorulara müsaitim derslerimim çoğu 4-5 (geomertri dısında o 3 geldi karneme :!!&%&! )
Şaka yapıyorsun heralde 9.sınıfsınız ve organik kimya görmediniz mi?

Takımı
Besiktas
Guathema demiş ki:
hacım burdan milletin konu vermesiyle olmaz bak hoca bugun aynen bıze böyle dedi tane tane yazıyım.

Alın elinize bir 9. sınıf kitabı ( hangi dersten sorumluysanız ) baştan başlayın unite konularına mesela sallıyorum organik şöyle düşün bu organikten ne çıkar ? hemen ona çalış yani sen kendi kafanda soru çıkart yani bu sene aynı seneyede aynı sorar diye birşey yokmuş sadece sen aklından soru hazırlasan bile koca kitabı 5 sayfa falan tutar diyor ezberleyin girin 60 70 80 alın dıyor bırakın 45i kadın böyle dedi aynen hacım ^^
Peki hacım yarın alayım 9. sınıflardan bir edebiyat kitabı. :beer:

Metover demiş ki:
Barbbooo demiş ki:
8de görmüştük biz onları yav. :think:
8 de ana konular görülür Kimyadada aynı şeklde 9. sınıfda Asit ve Bazları tekrar görürsün 8)

Ps: Suanda 9. sınıftayım sorulara müsaitim derslerimim çoğu 4-5 (geomertri dısında o 3 geldi karneme :!!&%&! )
Şaka yapıyorsun heralde 9.sınıfsınız ve organik kimya görmediniz mi?
1-2 gün önce geçtik ama ilk sınavımızda Asitler ve Bazlar vardı yani onları tekrar gördük sonra periyodik tablo lara geçtik şuanda bileşiklerdeyiz

Yukarı Alt