keşke sitede event olsada herkes 1 günlüğüne d.mod olsa saçma olurdu ortalık karışırdı belki ama bazılarıda kendini gösterirdi :twisted:

extraloob demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
O Kadar Emek Harcayıp Mod Oldum Ve Şimdi Mod'luğum Madem Alındı... Artık En Baştan Yani D.Mod'luktan Başlamaya Gerek Duymuyorum.
Bütün Emeklerim Tek Tıkta Yok Edilebiliyorsa Burada Yanlış Giden Bazı Şeylerin Olduğuna İnanıyorum.
Ve Bu Yanlışlar Düzelene Kadar Elveda Diyorum. Burada Hoş Vakit Geçirmeme Sebep Olan Tüm Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum.
Bazı Hatalarımın Olduğunu , Bazı Arkadaşlarımı Kırdıgımı Biliyorum Ve Hepsinden Özür Diliyorum.

Bu Yanlışlıklar Düzelene Kadar Elveda ...

Tekrar Aranıza Dönmeyi Bekleyen ve Eğer Dönemesse Bile Sizi Unutmayacak Olan StarkDrache

işte aramızda boyle köstebek zihniyetli arkadaşları istemiyoruz güle güle gitme koşa koşa git ve gelme bir daha :byes:

görüyorsunuz değil mi adam ne kadar gereksiz yazmış sanki bizle işi yokta sitedeki özel alanlar için burada bir çırpıda çekip gidiyor...

Görüyorsunuz değilmi, ne kadar saçma yazmış sanki emeğe değilde yetkiye yorum yapmış yetkileri alınan bir kişiye başka gözle bakılır ama olsun yakında taklaya geliceksiniz :wink1:

extraloob demiş ki:
Oduncu demiş ki:
Hepinizin sonu böyle olacak fakat siz hala heveslesiniz :lol:

viewtopic.php?f=5&t=93820
nickin sana çok uymuş :!:
Senin bu cevabı vereceğini biliyordum. En azından o insanlar senin gibi kapitalist değil ve hiyerarşik bir sistemi sevmiyorlar. Bu sitede Aristokrasi olduğunu kendi ağzınla söylüyorsun. Yalakalık yapmayan elinde sonunda silinir anlayacağınız arkanızda bi dayınızın olması lazım.

Yukarı Alt