ben kendi pcmde 5 tane çar kasıyorum 3 atackerım var 2 de bardım cleric ve warıorlarımda guıldımden gelıyor partimi tamamlıyorum fakat bardlarımın kullanmış olduğu guard tambour dance ve hit march skillerini açarken duyduğum kadarıyla biri guard tamburu açarken diğerinin dance ı açması gerekıyormus peki hit marchı kim açıcak ve bu doğrumudur bunu merak etmiştim yardımcı olursanız sevinirm bide bu atack rate atak yapan çarların skill vurma hızınımı arttırıyor. (ayrıca forumda çok aradım bulamadım onun için açtım konuyu eğerki cevabı varsa forumda şimdiden çok özür dilerim ve cevapalrınız içinde çok teşekkurler)

bir bard tambour(guard/mana) açar diğer bard dancing of magic(wizardy) açar. yada benim pt sağlam diyorsan hit/clout march açar.

hit(attack) rate ise bir silahın üzerinde min/max değerler vardır atak için. atıyorum phy. atk. 1190 - 1390.

charın hit ratesi ile doğru orantılı olarak; hit rate düşük ise 1190a yakın yüksek ise 1390 yakın değer üzerinden atk hesaplanır. yani hit rate ne kadar yüksek o kadar yüksek atk. phy atk vuranlarda çok önemli gibi değil ama mag.atk da alt değer ile üst değer arasında fark fazla o yüzden hit rate önemlidir. hit rate önemli diye bir tambour bir clout bir de wizardy için pt ye 3 bard alınmaz. seçim sizin ya tambour yada hit/clout march. bakın hangisi daha çok işinize yarıyorsa onu kullanın...

kolay gelsin.

Yukarı Alt