Beyler Ksroyu gördükden sonra isroya joymax bana özür mektubu yollasa dönücğimi zannetmiyorum :)
(sen kimsin özür dilicek joymax derseniz 3 yıldır oyunda çekmediğim kalmadı, ceplerini de fena doldurmadım. Ama artık yetti. )

Gelelim sadete, Greece lv88 Wizard charımı Ksrodaki herhangi bir servedaki 75+ Nuker veya 65+ wizardla takas etmek istiyorum. Gödüğünüz gibi pek mantıklı bir takas olmayabilir ama Ksro bence isrodan çok daha deyerli ve güzel.

Burdan charla ilgili bilgi alabilirsiz.
http://extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=136&t=150645

Takasda Truth aracı olacaktır.

Şu anda genelde easy ve populated olan bi serverda 42lv wizardım var. Arkadaşlar sağolsun zırt pırt uniqe kesiyoruz da ne korelilerin bizi taktığı var nede çalışan bir bot. En azından orda char diyebileceğim bir karakterim olursa arkadaşlarıma ong farm yaparım kasarım.. Derdimi Ksro oynayanlar zaten az çok anlamıştır zaten :oldie:

Sorunuz olursa hiç çekinmeyin sorun :)

kardeşler bana Ksro da image kodu yazmasını nası yapcamı söliecek var mı hani oyuna girerken varya resimde gördüklerinizi yazın dio ben korece bilmedimde yapamıom bana ingilizce media pk dosyası verecek varmı yalnız yeni olcak bana yardımcı olacak varsa ZSZC SEREVERİNDE 70 LWL ÇAR VERECEM BELEŞ İSTEDİ KADARDA İTEM VE PARA YALAN YOK GErÇEK

BEN LE KONUŞMAK İSTERSENİZ : mailto:[email protected] msn adresimdir
beni facebooktan ekleyin konuşalım facedeki adım by_matrax dır bekliom sizi

Yukarı Alt