- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
3 Jobı nasıl yapabiliyorsun anlamadım. Resim eski diyecem char 88 lvl. Europe geldiğinden beri hiç job yapmadın mı öyle kaldı. Ama Europe geldiğinde joblar sıfırlandı biliyorum, bi açıklar mısın durumu?

Jigsaw demiş ki:
3 Jobı nasıl yapabiliyorsun anlamadım. Resim eski diyecem char 88 lvl. Europe geldiğinden beri hiç job yapmadın mı öyle kaldı. Ama Europe geldiğinde joblar sıfırlandı biliyorum, bi açıklar mısın durumu?
o private serverda oynuyo jiggy :mrgreen: psroda 90 var ama eski sro gibi :mrgreen: :twisted:

alacak olan varsa 200Ytl ciddi olan varsa solesın resımelrın hepsını koyam

Raffine 90lvl hybrid caracterini 100YTL ye sattı ve itemleri mükemmel benim gördüğüm kadarıylada adamı hiçbir nuker kesemiyor bence 200 ytl abartı isro da caracter alınmıyor psroda bence biraz daha düşün çünkü hatırlarsan raffine ile yaptığın pvp de raffine seni bir nevi yamultmuştu :)

hakan_5 demiş ki:
Raffine 90lvl hybrid caracterini 100YTL ye sattı ve itemleri mükemmel benim gördüğüm kadarıylada adamı hiçbir nuker kesemiyor bence 200 ytl abartı isro da caracter alınmıyor psroda bence biraz daha düşün çünkü hatırlarsan raffine ile yaptığın pvp de raffine seni bir nevi yamultmuştu :)

Desert34 demiş ki:
hakan_5 çok dogru söylüyor fiyat abartılı
Yani tabi inş satarsın ona bişi demiyoruzda. bizce alan olmaz
Bu charında gidece fiyat 75-100 ytL arası fazla weren olmaz bence
Ss'leri koysan daha etkili bi satış olucak die düşünüyorum.
sunum'u iyi yapıp dikkat çekmelisinki alıcı arz talep çoğalsın.
hyrLı satışLar...

Yukarı Alt