Hadi hayırlısı diyim :D . İnşallah bu server fake çıkmaz.

|O²| demiş ki:
Blog taki son resimdi galiba 100 level 200/200 hp mp :P Aynen emu dur.

Evet hocam emu olabilir ancak resimde protector npc'si açık. Bildiğim kadarıyla emu da npc yle konuşunca oyun çakılıyor.
Birde ilk resime bakın adam lvl atlamış hp/mp 214 olmuş. :popcorn: Biraz ümitlendirici

düşük olma ihtimalide olsa gerçeklik payı var adam lvl atlamış hpsi artmış ayrıca bildiğim kadarıyla emuda yaratıkalr sana saldırmıyor ve galiba champion yaratık yok ve ticket kullanamıyorsun farkındaysanız adam 5lvllik ticket kullanmış ama ümitli değilim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geçiniz diye boşuna yazmadım üyelik sitesini açın herşeye ss yazın . Bir kere bu serverı kuracak adam böyle geçici falan bedava işlerle uğraşmaz herkezin atıp tuttuğunuda yayınlamayın artık...

Fake!!
Msn-id-pw-country-forum id- herşeye boşluk bıraktım ve sayfanın yukarısında gelen yazı;

You have successfully registered. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
geçiniz diye boşuna yazmadım üyelik sitesini açın herşeye ss yazın . Bir kere bu serverı kuracak adam böyle geçici falan bedava işlerle uğraşmaz herkezin atıp tuttuğunuda yayınlamayın artık...
xglspyxgl demiş ki:
Fake!!
Msn-id-pw-country-forum id- herşeye boşluk bıraktım ve sayfanın yukarısında gelen yazı;

You have successfully registered. :mrgreen:
?

Yukarı Alt