1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

84 lvl JiLeTAkin Satılıktır...(85 olacak)

1. JiLeTAkin

JiLeTAkin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar çok oynadım ve sonudna 84 yaptım satana akdar 85 olmuiş olur 85 ten sonra kasmıycam almak isteyen ciddi satıcılar eklesin lütfen char asla takas olmıycak ve kesinlikle istanbul içinden alıcılarla yüzyüze görüşülüp char verilecektir işte ss ler...
    - Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

evet arkadaşlar bu kdr dediğim gibi satarken char 85 lvl olmuş olup 10 k can 20 k manası olcak 85 lik silahları yoktur 25 gunluk peti wardır şuan bankada bir sürü tablet elixir eski itemler vs.. 100 m de para bırakacağım charın fiyatı pazarlıksız 100 ytl dir tekliflerinizi beklıyorum hemen al fiyatı 125 ytl dir teşekkürelr saygılar herkese ii çalışmalar dilerim....JiLeTAkin

son olarak bişey söliyim charın bicheon 70 light 70 fire 85 cold 50 dedir... skiller max' tır.(Guildinin masterıdır.)
    NOT: (normal sroda server: Hercules,Mercury,Sparta olmak üzere 64 + charla glavie weya swordle takas edilir.)weya ,isrobot kredisi ile 500 krediyede verebilirim...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
  2. bozaci

bozaci rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    akın kanka ben 3MR33 hazır satıyorsan b enim sos u ver bende para kazan mak istiyorum

3. jacksparow

jacksparow rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vayyyy hacım güzel char.Ben 10b sınıfındanım tekrar baştan kasacaksan banada haber ver beraber kasak ok hayırlı satışlar.