brehh anasını.. güzelim filmin sonunu getirdiler diyecek laf bulamıyorum star tvye. madem parasını karşılayamıyacaksın neden filmi satın alıyorsun.İskender ile abdül ölüyor , mematide intihar ediyor.Polat görevi bırakıo hadi hayırlısı bakalım ne olacak.Memati öldüğü an birdaha asla kvp izlemem.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Jaysean demiş ki:
brehh anasını.. güzelim filmin sonunu getirdiler diyecek laf bulamıyorum star tvye. madem parasını karşılayamıyacaksın neden filmi satın alıyorsun.İskender ile abdül ölüyor , mematide intihar ediyor.Polat görevi bırakıo hadi hayırlısı bakalım ne olacak.Memati öldüğü an birdaha asla kvp izlemem.
Vallah geçen hafta ki bölümden sonra böylesine heyecanlı bir bölüm güzele işaret.

AliceCullen

Bilgiliyim
Rüzgarın Savurduğu,Denizin Boğduğu,İnsanların Üzdü
Jaysean demiş ki:
Polat işi bırakmış,memati sıkıyo kendine pek izlenecek hali yok.

Memati ölürse izlediğim son bolum olur. :rolleyes1:

BaSoryong

Buralıyım
Umarım Dizi Bitmez işn polat oyun oyunuyordur eğer memati sıkarsa kafasına.. Dizi bitmiş demektir. :(

Takımı
Besiktas
AliceCullen demiş ki:
Jaysean demiş ki:
Polat işi bırakmış,memati sıkıyo kendine pek izlenecek hali yok.

Memati ölürse izlediğim son bolum olur. :rolleyes1:
Pff aynen ya film bitiyo sanrım yavaş yavaş.. :cry:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hadamanthys demiş ki:
ilkerSEZEN demiş ki:
Karamsar olmayın. sin:
+1905

Hâlâ sözümün arkasındayım Abdulhey ölmedi :D Memati intihar etmeyecek, Polat sadece blöf yapacak :sfff:

aynen katılıyorum hepsi blöf açıklarını bulup rhat davranmalarını sağlyacak Polat ve alayını harcayacak böyle dizi biter mi yahu ekmek kapısı star tv'nin ve binlerce kişinin :detective:

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
Hadamanthys demiş ki:
ilkerSEZEN demiş ki:
Karamsar olmayın. sin:
+1905

Hâlâ sözümün arkasındayım Abdulhey ölmedi :D Memati intihar etmeyecek, Polat sadece blöf yapacak :sfff:

aynen katılıyorum hepsi blöf açıklarını bulup rhat davranmalarını sağlyacak Polat ve alayını harcayacak böyle dizi biter mi yahu ekmek kapısı star tv'nin ve binlerce kişinin :detective:
aynen Polat blöf yapıyor ama hain müşteşar Polat'ın açığını arayacaktır..

Bakalım perşembe günü bizi nasıl bir bölüm bekleyecek.

CHaKaLL

Öğretiyorum
Kendi yorumlarını eklemek istiyorum.Eminim birkaç yorumum ve gözlemlerim kimsenin aklına gelmemiştir :)

* Abdulhey'e bakan bayan doktoru hatırlarsınız.Abdulhey'e bir iğne yaptı ve o iğneyi yaparken seyircinin gözüne bir şey soktular.Nedir o makara: ? Cevap= Asuman vardı hatırlarsanız Tuncay beyin ex aşkı.Onun ölümü nasıl olmuştu?Parmağında bir yüzük vardı ve o yüzüğün içinde civa vardı zorda kaldığında onu kullanıp intihar edecekti ve öylede oldu.Yani Asuman hanım ihtiyarların adamı idi.Gelelim geçen bölümdeki dikkat çektiğim yere.Kız abdülhey'e iğne yaparken yüzük ön planda idi.Yani bu kız da ihtiyarların adamı.Buyrun buda resmi(asuman'ın parmağındaki yüzük olduğu bir sahne resmi bulamadım ama hatırlayanlar hatırlar)*Polat dikkat ederseniz yeni bölümde bütün adamlarını toplayıp size son bir görev veriyorum diyor.%100 o görev yaptıkları numara ile ilgili bir görev
*Memati kafasına sıkacak oluyor ve bulut gelip memati yapma diyor ve o sırada silah patlayıp mezar taşı kana bulanıyor.Bende o mezar taşının kana bulanma sahnesi başka bir sahneden reklamda ilgi çeksin diye mematinin sahnesi ile birleştirmişler.

Benim şahsi kannatlerim bunlar.Şimdiye kadar çok oldu bu sahneler ve o sahnelerden yola çıkarak yorumladım 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
@CHaKaLL
Güzel yorumlamışsın anlattıkların çok mantıklı , akşam göreceğiz olan biteni.Ama ben ancak yarın izleyebileceğim filmi , Lanet olsun 2. Öğretim...... ^^

Yukarı Alt