1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

80 lvl nuker peki nasıl bi nuker uzman sro cular baksın !!!

1. Lord_Shadow

Lord_Shadow rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler 80 lvl bi nuker elektirik ice ve blade skilleri var ama full ınt bi çarda sizce blade olmalımı yani fire yok şimdi sırf yatır batır batır için blade skillerini açtım ama bu seferde nuker skilleri yetmiyo ne yapmalıyım blade sıfılayıp tekrar firemı kassam acaba ?

Blademi ? firemı ? hangisi

2. ShootEmUp

ShootEmUp rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ark ben senind yerinde olsam bende Fire 90 olunca 30da bırakırım çünkü eğer firenin Forcelarına bakarsan teki mag tekide Phy defas veriyo ben mag defeceyi garment giyerek sağlarımPhy defansıada Snow la bu benim tercihim

3. asdfasdf

asdfasdf rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asd
    sana tavsiyem fire 90 blader 90 ice 90 yap bide garmnet set giy çok sağlam olrusun ama itemlerin çok iyi olması lazım
    sizin serverde Draska diye nuke ci var onun yapılandırması bu itemler in parantelzerdeki defance oranları çok iyi 61 41 hepsi adam hem nukeci yi kesiyoır hemde glavişe yi kesiyor ama snow suz hiçbir şey zaten 2 dk içinde nukerle bir adamı kesemessen o charı sat veya sen oynamasını bilmiyorsun dur

4. Lord_Shadow

Lord_Shadow rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ii de lightnig düşürmek imkansız gibi bişi onda %20 magic atack hızlı koşma defan falan filan var
    bi nukerde lightnig olmadan olmaz ben 2 skillde karar veremedim

bichoen mi yoksa fire mı ?

5. v1ru5

v1ru5 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biechonun kesinlikle olması gerekir bana sorarsan lighting 90 cold 90 biechon 90 fire 30 yapmalısın lg cold ve biechon nukerlerin olmazsa olmazındur =)

6. Lord_Shadow

Lord_Shadow rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama nukerde hp az biehoen olunca adam yakın olman lazım yatır işlemezse adama mıçtık :D
    adama 2 tane lighning nuker vuruyom oda yeterli olmuyo tabi ıce deseb zaten dmg vermiyo bi türlü karar veremedim :S

7. korsan35

korsan35 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım bi int in bichedon skılı illede acık olması lazım eger pvp de ii olsun istiosan bishedon 90 ligh 90 cold 90 fire 30 yapmalısın yatır tutmassa korkma mıcmassın:) dıger batırlarını kullanırsın illaki biri tutar ve batırlarla yolu yarılar bi nuke le adamın işini bitirirsin die dusunuyorum.ve bichedonun 90 lwl skılını gozden kacırma derım.hele light ı dusureyım hıc deme sakın:P

8. Lord_Shadow

Lord_Shadow rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yaklaşık 2 saat tir sitelerde araştırıyorum %90 ı böle düşünüyo bende bu şekilde bırakacam bichoen olması şart :D

9. clubber

clubber rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede fire-30 ıce-90 bıshedon-90 lıght-90 yap...lıytıng int çar için yeri oldukça büyük gerek magıc atack ve hızlı koşma filan var lıytıngsiz int çar çook ezik olur bence....

10. SlitherX

SlitherX rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim sana tavsiyem Light 90 Cold 90 Bicheon 90 fire 30 ben böleyim farmı bitirdim bide sen armor oldunmu dayanılmazsın elinde sun glavie olan adama dayanıyom ayrıca 16 çaktım elektrikle hadi sana kolay gelsin ama snowu garati uplamalısın snowsuz hiç birşeysin ayrıca blade bufflarıda önemli

11. doruQue

doruQue rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında full int olup...blade skilleri ile cold imbuesi açılıp...
    combo yaparak dondurup sonrada bir nuke çakıp rakipi indirmek içten bile degil... ^^
    denemek gerek..

ideal INT buildi

90 cold 90 light 90 [heuksal veya bicheon] 30 fire dır...

hybrid olaylarına girme bunlar saçmalıktan ibaret bence...

full INT ten şaşma...mag balance max olmalı...

heuksal öneririrm..snow shield açıp bir glavieR gibi kapışabilr..
    stun ettiğinde veya knock-back ettiginde bir nuke ile rakibine yeri öptüreblrsn...

fire açan nukerler sadece mob keseblr bunu unutmayın... :oldie:

12. Qspi

Qspi rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi kere eğer cana ihtiyacın warsa 90 cold 90 light 90 bicheon 30 heuksal kas..heuksal ın sonun can artırcı pasif skill war..ayrıca bicheon olması şart ..fire'ı 30 kasmaktansa hiç kasma daha iyi

13. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu soruyu kacıncı sorusun tam olarak bılmıyorum kardesım ama bız yıne de usanmadan cevap verelım bicheon yani weapon masterysi olmayan tum nuker charlar pvpde yenılmeye mahkmdur (rakıbın 10lvl degılse) :muck:

14. RHODOK

RHODOK rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    30 heuksalla çok az hp artar ya 30 un üstünde yapcan yada firea vercen

15. doruQue

doruQue rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    30 fire da biraz olsn mag defance var o yüzden fire öneriyorum..

16. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    30 fire eklediginde mag defans buffını eklmıyosun kardesım sadece weapon skıllerını de kullanıcagın ıcın pys atack ıncrease passive ekliiyosun :muck:

17. T_U_RK_I_Y_E

T_U_RK_I_Y_E rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence ikisinide aç :D blade skılleri olmazsa nukerlik zor iş. 15 saniyelik phy defans artırıcı felan var bladede yatır batır felan çok iyi ama firesizde olmazki .aç ikisinide gitsin veya yetiştiremem diyorsan blade kalsın bence.bende nuker kastım bladesiz olmuyor!!!

18. T_U_RK_I_Y_E

T_U_RK_I_Y_E rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence ikisinide aç :D blade skılleri olmazsa nukerlik zor iş. 15 saniyelik phy defans artırıcı felan var bladede yatır batır felan çok iyi ama firesizde olmazki .aç ikisinide gitsin veya yetiştiremem diyorsan blade kalsın bence.bende nuker kastım bladesiz olmuyor!!!

19. centimental

centimental rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yazılanları okudum..kendileri kasıptamı yazmış bilmiyorum ama..Ben 80 lvl nuker kastım..elimde br 18 kalkan vardı ama ,hiç bir kalkan veya blade skiline vermedim..fıre-light-ice (tabi ki snow)kalanını da
    spear ,can takviyesi.. Avrupa çarlar açılmadan da sattım(avrupalar karşısında deneme imkanım olmadı)..İtemleri bende üstün olmayan hiç bir çar kesemedi.Ancak aksesuar yüzdelerine ve Phy reinforce,mag reinforce lere çok önem verip degerlerini taş basarak yüksek tuttum..Ancak net baglantısı bizim kastıgımız nuker çarlar için önemli oldugunu düşünüyorum(ve bundada haklıyım)eger bizler de bu avrupalı arkadaşların ulaştıkları hızlara ulaşabilseydik,çogumuz nuker yada şimdiki haliyle wizard olurduk DDDD (Yeni dünya düzeninde paranın gücü)saygılarımla...

20. WeAre

WeAre Buralıyım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    bence en kral nuker 8/1 hybırd chardır 15 k hp ile yenilmez olabilir herşey itemlere ve sikilere bakar
    benim düşüncem
    fire 88 light 84 blade 68 cold 60 sp hesaplama sitelerine baktıma göre 70 nukesi 8 lwl oluyo fire 83 nukesi max blade yatır batır açık oluyo sonuncular hariç bence yeterli bir build 60 snowu da açık xd daha ne olsun