RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Arkadaşlar Avrupa Birliği Projesi için bir videoya ihtiyacım var ve bu videoyu düzgün bir şekilde hazırlayan arkadaşa Titan serverinde 80 lvl warlock char hediye edeceğim.Şimdiden Teşekkürler

Videonun Konusu:Müzeyyen Senarın Dalgalandımda Duruldum Şarkısı ve Videoda Şarkı İlerlerken Resimli ve Yazılı Hayatı hakkında bilgi
Dakika:5 ile 10 dakika arasında olması yeterli

kimse cevap yazmamış bizim millet böyle illa bedava hic uraşmadan ister parayı veya işte söz konusu charı böyle bi karşılık istenirse yok olmaz der kardesim bu uygulama hala devam ediyorsa ben yapabilirim

Apt

rank8
berkyes demiş ki:
kimse cevap yazmamış bizim millet böyle illa bedava hic uraşmadan ister parayı veya işte söz konusu charı böyle bi karşılık istenirse yok olmaz der kardesim bu uygulama hala devam ediyorsa ben yapabilirim
kaybol velet,ne milletinden bahsediyon sen herkezi kendin gibi char için milletin biyerinimi yalıyo sanıyon..Movie maker la bunu yapmak çocuk oyuncağı,biraz uğraşıp kurcalasa zaten kendi yapacak,ama nerdeeeee sen ve senin gibiler herşeyi hazır bekliyosunuz böyle..Neyse çocuk olduğun belli uğraşmaya değmiyo

merhaba dostum çocuk olduğun belli diyorsun, tutarsız ve terbiyesizce laflar ediyorsun ama birncisi ben silkroad ı bırakalı çok oldu ve birdaha başlamayacağıma adım gibi eminim ikinciside herkesi kendin gibi sanma herşeyi hazır gibi bekliyormusum diyorsun ya ben silkroad oynarken senin ve arkadaşların gibi 7/24 botla oynamadım adam gibi bileğimin hakkıyla kastım ve oyunda böyleler olmadığı için bıraktım oyunuda bu arkadaşın istediği şeyide hala istiyorsa yapıcaktım ve karşılığında charı istemicektim çünkü BEN SİLKROAD OYNAMIYORUM bence sen banlanmalısın terbiyeli olmayı öğrenene kadar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Apt 1 hafta banlanmıştır.

Seviyeyi düşürmemeye dikkat edelim lütfen.

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
berkyes demiş ki:
şimdiye yapılmıs olması gerekiyodu ama yinede çok teşekkr ederim

Yukarı Alt