ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
arkadaşlar merhaba biliyorum çok sey yazılıp çiziliyor benimde kendime gore belirledigim tecrube ettiğim seyler var. lafi uzatmadan 80 cap server da spear nuker 7:1 yapılandirma icin 240 mastery de zorlaniyorum acikcasi. önerieriniz neler. heuksel 80 light 80 fire 40 cold 40 dusunuyorum. heuksel zaten 80 olmayacak stun atamayacaksa manasi yok mecbur 80 ve char hibrid. light e bu char nuker +17 mag pow buf muazzam ayrica yayilan nukesiyle fire la eş damage olusu da vazgecilmez.light 80. simdi zurnanin zirt dedigi yerdeyim. fire 40 olursa bana 9 phy atak sagliyor.bu durumda cold ile 30 oranlı snowshield acabiliyorum. fire 60 yaparsam bu oran 13 e 20 oluyor.yani phy atak %13 snow shield %20. ve birsey daha var ki ne yazikki max olan tek nuke tipim oluyor ki bu light nuke calisip spear dalicam. çok kararsizim. seytan dürtuyor pure int yap fire force light 80 le full nuke calis diye :) alternatif mantıksal nedenle yorumlarinizi bekliyorum. kliselesmis fire olmazsa olmazlari vs eger bir sebebr dayanmiyorsa soylrmeyiniz.

Yukarı Alt