extraloob demiş ki:
Kod:
BøBa
ZeratuL*
Creative
3 arkadaşımız seçilmiştir, gelecek nesil seçmelerinde görüşmek üzre alımlar kapatılmıştır 8)
Gerçekten çok şaşırdım. Yorumlarımın Sözlük Yazarı olamam yeteceğini sanıyordum ama siz böyle uygun görmüşsünüz. Peki. Herkese iyi geceler..

Slm
Futbol: İnsan hayatına benzetilebilir mac 90 dakkadır macın ılk yarısındada oyundan alınabılırsın veya 50 dakka veya 19. dakkasındada oyundan alınabılırsın .Hayyatta aynı boledır her an nerde n olucagını kestırmemız mumkun deıldır 90 yasına kadarda yasayabılırız uzatmalarıda oynayabılırız yada genc yastada bu ömürden göçüp gidebilriz .Futbolda n kadar cook kosar baskı yapar ve top calar paslasırsan o kadar cok hocanın gozune gırersın tarraftar tarafından sewilirsin hayattada n akdar cook kosar n kadar cok terlersen ınsanların gozune gırer n kadar cok calısırsan ınsanların saygısını kazanırsın bence 2 si birbirnle eşit :)
Tanga: Bir zevk meselesidir.İnsanların n kadar cagdas oldugunuda goreılrsın yada ınsan yasamının felsefesınıde ondan ogrenebılırsın .(ERKEKLER hariç :)Oda hayatımızda bir zevk meselesidir erkeklerı katmıyorum y7anlıs anlasılma olmasın.O insanın rahatlıgını ozgurlugunu ve bence kendını benımsemesını kendısıyle bır olmasını anlatıyor.Özgürlügünü rahatlıgını hayatı doya doya yasayacagının bır kanıtıdır .Baska insanların goruslerınden cok kendı goruslerıne onem verdıgının kanıtıdır.
Kısacsı hayatımızda olup biten herseyın kısa bı acıklaması vardır ve her türlü örnekle karsılastırabılırız bunları.
SayGıLarrR ....

Yukarı Alt