Server
Flora
Takımı
Galatasaray
- Resim Silinmiş.

Eğer siz de kendinizde bu görevi üstlenebilecek potansiyeli görüyorsanız yapmanız gereken tek şey adaylığınızı koymak. :curtain:

● Bu alımlarda seçilecek paparazziler itinayla araştırılacak ve göreve uygun olup olmadığına extraloob yönetimi tarafından karar verilecektir.
● Görevini düzenli şekilde yerine getirmeyen paparazziler görevden alınacaktır.
● Lütfen gözünüze cazip göründüğü veya rengi hoşunuza gittiği için değil, bu görevi yaparken zevk alacağınızı düşündüğünüz için adaylığınızı koyunuz.
● 8. Nesil Paparazzi alımlarımız açılmıştır sizde Extra Magazin grubunun bir üyesi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken konu altında isteğinizi bildirmektir. Bizde aranızdan uygun olanlarınızı seçip yeni Extra Magazin ekibine atayacağız.

Saygılarımızla,

Son düzenleme:
paparaziler bu aralar hiç çalışmıyo röportajları okumak cok hosuma gıdıyo halbuki :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yapılacak röportajlar farklı bakış açılarıyla etkili işler çıkartmak ruhunuzda varsa ee ne duruyorsunuz 8)

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
● Lütfen gözünüze cazip göründüğü veya rengi hoşunuza gittiği için değil, bu görevi yaparken zevk alacağınızı düşündüğünüz için adaylığınızı koyunuz.
Kesinlikle katılıyorum, aramıza paparazzi olarak katılıcak arkadaşları heycanla bekliyorum. :kalp:

Bakın çoğu kişi tutunamadı bu görevde başlıktada dendiği gibi kendine güvenen,dinamik adam lazım bu payeye :dance:

Takımı
Galatasaray
- Resim Silinmiş.

:buddha:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

My image, my rules. :P
Herkese başarılar dilerim. Pembe maddeyi dikkate alın. :wink1:

Harika bir fırsat. Paparazi olmak emek ister. Kolay bir görev değildir. Umarım yeni katılacaklar bu görevi en iyi şekilde yerine getirir. :beer: neutral1

Göreve talibim ingilizcem iyi dir yabancı oyunculardan tadıgımda bol bol bol röportaj yaparız inş

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metover demiş ki:
Artık yeni globaller olduğuna göre bizde görevimizi yapalım. Özlemiştim röportaj yapmayı :muck:

wayysss çok zekice 3 kişi geldi değil mi hacım her hafta 1 tane 3 hafta keyfle okuruz siz 3 kişiyle de aynı gün yapın bitirin sonra rahat rahat takılın işte :P

extraloob demiş ki:
Metover demiş ki:
Artık yeni globaller olduğuna göre bizde görevimizi yapalım. Özlemiştim röportaj yapmayı :muck:

wayysss çok zekice 3 kişi geldi değil mi hacım her hafta 1 tane 3 hafta keyfle okuruz siz 3 kişiyle de aynı gün yapın bitirin sonra rahat rahat takılın işte :P
Benim ropörtajım yapılmıştı daha önce abi herzaman yer imlerimdedir. :kalp: :buddha:

:arrow: viewtopic.php?f=680&t=185233&st=0&sk=t&sd=a

P.S: Gerçekten harika bir etkinlik bu. Hayatımda unutamayacağım birkaç şeyden biri. Acayip eğlenmiştim. Sözün özü paparazi diyip geçmemek lazım. :headbang: :kalp: :kalp:

extraloob demiş ki:
Metover demiş ki:

Ahahaha birde o var değilmi?Pplere söyleyeyim haftasonları boşum :lol: summer3: biggrint1

Yukarı Alt