Server
Flora
Takımı
Galatasaray
berkomu demiş ki:
geçeli 1 saat bile olmadı öylesine 550mb lik birşey indiriyim dedim kalan süre olarak 10dk yazdı şuanlık memnunum önümüzdeki zamana bakacağız :D

aynı duygulara sahibiz hızım çok güzel telekom sitesinden hız testinide yaptım tam beklediğim performansta çıktı ayrıca 8mbit olduktan sonra sroya giriş açılması hiç sorun çıkartmamaya başladı tıklıyorum sro açılıyor id pw yazıyorum pre olduğu için tek tıkta içerideyim ve içeride hiç lag görmedim :thumbsup:

EmmaW

extraloob demiş ki:
berkomu demiş ki:
geçeli 1 saat bile olmadı öylesine 550mb lik birşey indiriyim dedim kalan süre olarak 10dk yazdı şuanlık memnunum önümüzdeki zamana bakacağız :D

aynı duygulara sahibiz hızım çok güzel telekom sitesinden hız testinide yaptım tam beklediğim performansta çıktı ayrıca 8mbit olduktan sonra sroya giriş açılması hiç sorun çıkartmamaya başladı tıklıyorum sro açılıyor id pw yazıyorum pre olduğu için tek tıkta içerideyim ve içeride hiç lag görmedim :thumbsup:
abi bende speedtest.ttnet.net.tr ye giriyorum 4 tane seçenek çıkıyor hangisine tıklıcaz?(256-512 kbps, 1mbps, 2mbps, 3mbps, 4mbps)

TwiLighT demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
Ben Ttnet Yerine uyduneti Tercih Ettim 10 megabit internet 49 lira gayet hızlı hız testindede gayet süper cıktı pinglerde düşük sroda 0 lag gerçekten güzel bişi ttnette aynısını sunuyor olmalı tavsiyem geç oyun için iyi oluyor

sınırsız var ben sınırsızım ancak 15 gb kota ondada varmıs ama ttnet gibi hızı düşürmüyor para olarak geliyor 1 gb geçersen 40 yerine 51 geliyor 2 tl fark oluyormus ne derece dogru bilemicem ama geçmem zaten :)
hacım 10 mbit lik pakete nasıl geçtin acaba? biraz bilgi verebilir misin? ben de şu anda uydunet'in 1mbit/sınırsız paketini kullanıyorum 30 lira ödüyoruz. 10mbit 49 lira ise 9 mbit fark var arasında ve 19 tl ye mal oluyor :think: . bana cazip geldi :starving:
Onların Baş Vuru Noktaları Var Senin Oturdugun Yerdede Olması Lazım Gidiyorsun Oraya Bi Merhaba Çekiyorsun :) Ardından Adama suanki Uydunet İnternet Tarifimi 10 megabitlik tarifeye geçmek istedigini belirtiyorsun Ardından İşlemleri Yapıyorlar, Çok Az Bi Fark Ödüyorsun 5-10 tl Arasında Bişi ,Ardından Eve Geliyorsun Modemine Res Atıyorsun Anında 10 megabit oluyor ttnetin gibi, ancak bazen internetin gidiyor 1 gün sonra açılabiliyor yerine göre degişiyor. Telefonla Yapılabiliyormu Bilmiyorum Babamla birlikte gittik yaş küçük :) Pingde Düşük Oldugundan Online Oyunlarda Counter Strike Olsun Silkroad Olsun Online Dota Veya online Her Hangi bir oyun olsun pingin 7-8 lerde oluyor Arada çoşsada gerçekten güzel bir internet TTnetten güzel Zırt pırt sorunda Çıkartmıyor.

berkomu demiş ki:
extraloob demiş ki:
berkomu demiş ki:

abi bende speedtest.ttnet.net.tr ye giriyorum 4 tane seçenek çıkıyor hangisine tıklıcaz?(256-512 kbps, 1mbps, 2mbps, 3mbps, 4mbps)
Spead Testte 1 Megabiti seçince hızın fazla cıkıyor niyeyse ancak 4 ü seçince bi garip çıkıyor :) Anlayamadım olayı speedtest.net var onu dene

Windows'un yazdığı sürelere güvenmeyin ayrıca rs'den premium accoun'tunuz yoksa verim beklemeyin şaka mı yapıyorsunuz haha.

Yukarı Alt