extra şimdi siz kaç lvl düştünüz helios'da kaçtınız kaç oldunuz bilgi verir misin merak ettim. (:

unforgotten demiş ki:
extra şimdi siz kaç lvl düştünüz helios'da kaçtınız kaç oldunuz bilgi verir misin merak ettim. (:
sanırsam exp gitmedi, sadece item&gold rollback oldu.

charım gittikten sonra kaç tane yaparlarsa yapsınlar umrumda değil sro artık bitiyor çoğu kişi için ya private serverlarda takılırım yada ksro

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
herşey geri gitti kuzum salı gününe döndük işte o dakikada nasıldan şimdide öylesin bende de lvl'lar silkler goldlar unionlar alayı gitti hepsini yeniden yapıyoruz :D

extraloob demiş ki:
herşey geri gitti kuzum salı gününe döndük işte o dakikada nasıldan şimdide öylesin bende de lvl'lar silkler goldlar unionlar alayı gitti hepsini yeniden yapıyoruz :D
iyi ki silk yüklememişim. :mrgreen:

Destiny demiş ki:
extraloob demiş ki:
iyi ki silk yüklememişim. :mrgreen:

Silk e birşey yapamazlar. Para verip alıyorsun :) Ben almıştım Silki kullandım Hatta Immortal aldım silaha bastım patlattım immortal gitti Son 1dk içinde yapmıştım :D Oyuna bi girdim Aynı silkim war Bonus silk e gelmiş xD

E hadi yine iyiz ya :D o kadarda bi kayıp olmadıki :D 2gün falan ama %50 lik drop rate işimi görür xD Silkimede dokunmamışlar o yetti bana xD + şifresini unuttum karakteride geri alabildim sağolsunlar :D

Bu arada ne o % hesapları :p ECSRO ya çewirtmeyin ya :p Orjinalliği kalsın biraz :)

Yukarı Alt