1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

8-1 Hybrid Skilleri


 1. LetheVaLente76

  LetheVaLente76 rank8

  Kayıt:
  21 Şubat 2008
  Mesajlar:
  849
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Valente☺V76

  Arkadaslar su an 90 lvl hybrid charım var 8-1 100 lvl skilleri geldigi için fire ya da light kapatmam lazım kafamda 2 tane fikir var
  1.Light-cold-heuksal
  2.Fire-cold-heuksal
  Hangisini yapsam benim için daha iyi olur? :confused1: Çok kararsızım yardımlarınızı bekliyorum
   
 2. |_YakOx33_|

  |_YakOx33_| rank8

  Kayıt:
  17 Ekim 2008
  Mesajlar:
  476
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16

  hybrid e fire sart :thumbsup:
   
 3. __enes__

  __enes__ rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  712
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Fire Kapatsan daya iyi olur gibi.Light Magicial atağını arttıracağı için daha iyi olur gibime geliyor.
  Benim kendi düşüncem son karar gene senin :thumbsup: :thumbsup:
   
 4. 60256

  60256 rank8

  Kayıt:
  19 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  enesin dediği gibi
  bende rehber olarak sölicem:


  Öncelikle bu konuyu açıyorum çünkü aşağı yukarı bu char yapılandırması hakkında bilgisi olan pek Silkroadçı yok.. Neden sizde öğrenmeyesiniz ki sizin gavurlardan ne eksiğiniz var Wink nese anlatım bölümüne geçeyim.....


  Öncelikle bi char açıyoruz sıfırdan kesinlikle elimize alıcağımız silah ya spear sınıfı olacak ya da sword sınıfı olamalıdır... statları + 2 int + 1 str veriyoruz hiç aksatmadan ve değişik statlar vermeden bu statlar verilmeli.. Genellikle bu charlarda el yakma "light" olarak açılır tercihinize bağlıdır isteyen cold, fire da açabilir ama önerim light niye derseniz onunda açıklaması gelicek..


  El yakma olayıda tamamsa Skillere geçelim en önemli ve Sp farm gerektiren bölüm burasıdır... Skillerimizi Spear kullanıyorsak Heuksoul, Sword kullanıyorsak Bacheon olarak vericez... Sonrasında kesinlikle Bufflarımızı en üst seviyede tutmalıyız bu şart ve 30 lvl olduğumuz zaman nükleri kesinlikle açmalıyız zaten film burda kopuyor beyler Grin neden derseniz artık hem Spear & Sword' umuzun Heuksoul & Bacheon Skillerini kullanıyor ve nük atıyor olacaksınız.. şimdi diyiceksiniz ki nükler çok zayıf vurmaz mı hayır vurmaz çünkü başında da dediğim gibi +2 int veriyoruz ve mag. attackımız orta derece oluyor dolayısıyla nükler hatırı sayılır dam.lar veriyo ve bunun üstüne + 1 str eklediğimiz zaman neden heuksoul skillerimizi verdiğimizi umarım anlamış olursunuz... demek istediğim +2 int ile hem spear&sword'un mag. attack bölümünü kullanmış, + 1 str vererekte Pyh. bölümünü kullanmış oluyoruz.. bu arada +2 ınt el yakmanızında gücünü çok yükseltir mag. gücü verdiği için..


  Çoğu kişinin aklında Huh oluştuğunu tahmin edebiliyorum "yaw bu char pvpler de hemen yatar hocam??!!" genellike herkes pvplerde çok güçlü olmak ister işte size bu noktada tavsiyem şudur; Spear char açıp Heuksoul bölümünün sonunda ki HP artıran sabit skillimizi de açamamız gerekir bu gerçekten çok iyi bir avantajdır ve bununla beraber itemlerinizde + ınt ve + str bulundurmayı sakın unutmayın... Hepsi bu kadar Smiley


  Beyler bu char yapılandırması dandik olsaydı sizinle paylaşmazdım inanın bana.. hele ki birde spear kullanan hybird charlar 58'de ki 2'li aptallaştırma skillini açtıkları zaman karşısında duracak char tanımıyorum ben (pvp esnasında genellikle önden nük atılır [skill olarak tek nük açmanız yeterlidir] hemen akabinde kalkıp kafasına vurma ve ya geri tepme skillini basmak yeterli, bu kombinasyon kendi lvlnizde herhangi bir charı rahatlıkla yatırır)..


  Hala bu yapılandırmaya kanı ısınamayanlar için şunu söylemek istiyorum; Düşünsenize bi Full STR char bile Full İNT char karşında 3-4 nüke duramaz, Full İNT charlar için STR'yi karşılaştırmıyorum bile Smiley Ve siz bu bağlamda bir char yapılandırdığınız zaman bu iki avantajıda her yönüyle kullanabiliyorsunuz, şimdi baştan bi değerlendirin sizce hangi char hem sağlam bir nükenin hemde sağlam bir heuksoul skillinin karşısında durabilir..


  Biliyorum çok uzun bir anlatım oldu ancak çoğunuz böle bi yapılandırma hakkında bilginiz olmadığı için detayına fazlasıyla girdim.. Umarım bu anlattıklarımı yeni charlarınızda uygularsınız inan ki pişman olmayacaksınız amacım türklerinde sağlam charlara sahip olmasıdır..
   
 5. Shyne

  Shyne rank8

  Kayıt:
  21 Kasım 2008
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  2:1 hyrbrid ? glavie ol daha iyi ? nuke'ler bir cacığa yaramaz. 8:1 or 7:1 :wink1: mesela; 2:1 s/s hybrid i çöpe atsan tenezzül edip almazlar. Swordun Skill damageleri zaten düşük. sen buna birde 2:1 hybrid yapılandırırsan sürünür bu build. Spear Olsak ; Nuke`lerden yararlanamayız. Atacağı Damage Yerlerde Olur. Ayrıca 2:1 builddeki bir hyrbird '' Snow Shield '' dan yararlanamaz. yararlanırsa Şayet Mana Az Olduğu için Atack Yapamaz. Yine Sürünür.

  8:1 Hybird if Heuksal '' Cold + Light '' ( Duruma göre Fire Başta gelir Cold ile Light Paylaştırılır)
  '' '' if S/s '' Fire+Light (Duruma göre Light ile Cold Paylaştırılabilir ) ''

  HAVE FUN :wink1: