Cryolite demiş ki:
her itemi yeniden yaptığımdan konuyu baştan düzenleyim dedim :P

ve tabiki bow nese:

B grade 11 D Elixir i nasıl elde ettin anlatır mısın ? Sox için olanlar tamam som sun kırıyosun da normal item için olan elixir i + kaç parçalayıp çıkarıyorsun acaba ???

ioriYagami demiş ki:
Cryolite demiş ki:

ve tabiki bow nese:

B grade 11 D Elixir i nasıl elde ettin anlatır mısın ? Sox için olanlar tamam som sun kırıyosun da normal item için olan elixir i + kaç parçalayıp çıkarıyorsun acaba ???
eski setimi parçaladım, forumun bu bölümünde birkaç sayfa geri gidersen eski setimi koyduğum konuyu bulabilirsin. hepsi +5 FB ve statlar 61% üstündeydi. 2 tane B grade ve gerisi A grade çıktı :P

B çıkarmak için illa +7 kıracaksın diye birşey yok, +3 itemden B grade düşüren var ^^
en önemli faktör bluelar.

0sse.mp3 demiş ki:
ioriYagami demiş ki:
Cryolite demiş ki:

ve tabiki bow nese:

+5 üstü İtem Kırarak
+ önemli değil. full blue item kırmak zorundasın^^ pro için tercih her zaman chest legs head daha uygundur. Nedeni daha fazla blue basılabildiği için. Immortallı itemler ararsan daha kolay düşürebilirsin. O iteme 8 adet blue basıp kırdığın zaman advanced elixir alma ihtimalin çok yüksektir ^^

Yukarı Alt