Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Birde gölcükte oturuyorum istersen çarı gösterebilirim Yinede sen bilirsin Hayırlı Satışlar yarın veya reset gelirse Resimlerimi Eklerim Kalkanı +4e bastım Birde.. Çar git gide iyileşiyor..

ne kadar cingene gözü war millette ya kolay kasilio die 76 lvl car kaç paraya düşmüş zengin girsen buraya fakir cıkarsın burdan

Tamam benm çar takas olmazsa Satarım burda Buluşuruz elden verirm Çarı Sattığımda haber veririm sana.

EfnuR

Öğretiyorum
XianHun demiş ki:
ne kadar cingene gözü war millette ya kolay kasilio die 76 lvl car kaç paraya düşmüş zengin girsen buraya fakir cıkarsın burdan
son günlerde konuşmalarını düzeltsen iyi olur diyorum arkadaş çarı satıyo senin yaptığın şeye bak sana gelse biri böyle dese moralin bozulmaz mı ? İllaki amacın kendi çarını satmak mı ?

esecenet demiş ki:
XianHun demiş ki:
son günlerde konuşmalarını düzeltsen iyi olur diyorum arkadaş çarı satıyo senin yaptığın şeye bak sana gelse biri böyle dese moralin bozulmaz mı ? İllaki amacın kendi çarını satmak mı ?
XianHun adlı kullanıcı karakteri kötüleyici birşey söylememiş. Dediği ve anlatmak istediği şu :
O kadar emek verip kasıyoruz charlarımız yok fiyatına gidiyor.Emeklerimize yazık.

Not: Alıcılar yorum yapsa daha iyi olacak. Almayacaksanız kimse kalabalık edip de başkalarının konusunu kirletmesin. Laf kalabalığı yaratmayalım sevgili arkadaşlar.
Ayrıca isteyen istediği fiyata satar.

İyi forumlar,hayırlı satışlar.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt