Öncelikle Merhabalar,ben 72 lv wizard charıma bot alacağım bot için yatmaması gereken yer neresi?Charım npc seti var bu nedenle korkuyorum en uygun yerin hangi canavarlar olduğunu söylerseniz iyi olur Saygılarımla,SaiLeva

yan mastery bard ise kendi lvlinde bile kasabilirsin. zaten çok yüksek damage in olur başına da moblar toplanmaz böylelikle kolay kolay kasarsın. clerick isen 3 lvl altın uygundur ^^

Ne bonesi arkadaşlar yapmaıyın nachallar kraldır acayip item düşürürsün ve süper ksarsın şahsen 70-76 ordaydım wizard charımla tek sorun gelirken yoldaki moblar :/

TwiLighT demiş ki:
yan mastery bard ise kendi lvlinde bile kasabilirsin. zaten çok yüksek damage in olur başına da moblar toplanmaz böylelikle kolay kolay kasarsın. clerick isen 3 lvl altın uygundur ^^
Katılıyorum ... :thumbsup:

Buura demiş ki:
Ne bonesi arkadaşlar yapmaıyın nachallar kraldır acayip item düşürürsün ve süper ksarsın şahsen 70-76 ordaydım wizard charımla tek sorun gelirken yoldaki moblar :/
nachal derim yachallara koyup bnm gibi str charlara ks yapma hem kolay kolay yatmazsın

kardeş benden sana tavsiye git niya sniperlerde kas giant yok şampiyon yok sadece general var onlarada tek atasın zati aslan gibi git niya sniperlere hem yatmazsın hem 2 lwl üstünde kasmış olursun ben 68 lwl xbowla orda kastım 74 lwl e kadar :D:D:D

Yukarı Alt